Jump to content

Инсталиране на ОЕМ Bluethooth 8p


Chanchev

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 5дни се опитвам да инсталирам блутут модула в колата ми, но без успех. Имам модула който е HW/ 8p0862335S

SW/ 8p0862335AA

Имах оригиналната инсталация, която беше със стойка за телефон на таблото, опитах с нея, навързах всичко, Status telephone OK , като опитам да вляза за да го кодирам през канал 77 , ми дава грешка. Поръчах инсталация от Куфатек Bluethooth only, днес навързах всичко , и всичко и пак не мога да се свържа с телефона през 77. Медията която имам е RNS-E с Bose аудио система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой не е имал този проблем, възможно ли е модула да си е заминал ? Когато вляза в Can installation list , 77-Telephone — status: OK 0000. Когато опитам да вляза в модула VCDS започва да зарежда и ми излиза Communications error. Споделете някакви предложения , къде да търся проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във VCDS кабела. Китайките отказват пряко да влизат в модула.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С три различни кабела е пробвано, единият е от Ross-tech. Доста се рових из Гоогле , само един пост намерих със същият проблем, и един от отговоритв беше, че ако модула е бил првди това в кола с К-line и е кодиран през K-line , не може да се влезе през Can. Модула го свалих от А3.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово , проблемът е решен. Явно модула е сдал багажа, жалкото че намерих модул с буква D , и от последния модел минах на бейсик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...