Jump to content

Питане за намаляване мошността на колата


hristo666

Recommended Posts

Искам да питам преди да сложа музиката на колата преди около 2 години и половина колата ми вървеше една идея по-добре , сложил съм два усилватела и един процесор за звука , има и кондензатор , акумолатора е на три години , може ли да е от това ?Отпреде има трилентова система , а на задните врати двулентова система говорители и баса е 10 инча на мястото на оригиналната бас каса , има и медиа Clarion .Кабелите са дебели има и голям бушон и кондензатор, всичко е изпипано.Може ли зареди това , че теглото се е увеличило с десетина килограма да окаже разлика , има и звукоизолация по вратите и тавана .Свещите ги смених преди около две седмици и имам усещане ,че понякога като е студена колата леко прекъсва особенно след работа като се прибирам към 5 часа , това е за ололо 300 метра и се оправя , още няма спортен филтър сложен.Когато сменях свещите преди две седмици имаше две малко зацапани , но майстора ми каза ,че не е проблем после ще сменим и гарнитурата на двигателя.По-голяма разлика се чувства като като сменя на трета да изпреваря някоя кола , не ускорява така както преди и на четвърта пак не е така както трябва да е .Колата е чипосана към 180,190 кс., може ли да е нещо от турбина , как може да се разбере най - лесно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...