Jump to content

Aftermarket фарове мнения


Mecho1991

Recommended Posts

Здравейте, обмислям варианта да закупя други фарове за a6 c5 facelift от тези с дневните светлини обаче се чудя, ще светят ли по добре от фабричните ми, защото дадох и 160лв за ксенон с 2 години гаранция и резултатът на късите пак не ми допада, рефлекторите на лупите не са в лошо състояние и пак няма добра осветяемост на пътя, моля някой ако е имал опит с такива фарове да даде мнение, гледам че нови вървят около 640лв 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклираш си твоите фарове, слагаш хубав ксенон, слагаш UV фолио и това е.

Тия афтърмаркет китайски дрънкулки само изглеждат хубави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Mecho1991 написа:

Здравейте, обмислям варианта да закупя други фарове за a6 c5 facelift от тези с дневните светлини обаче се чудя, ще светят ли по добре от фабричните ми, защото дадох и 160лв за ксенон с 2 години гаранция и резултатът на късите пак не ми допада, рефлекторите на лупите не са в лошо състояние и пак няма добра осветяемост на пътя, моля някой ако е имал опит с такива фарове да даде мнение, гледам че нови вървят около 640лв 

 

Купуваш ги, слагаш само единия и го сравняваш как свети спрямо други. Ако не ти харесат ги връщаш в срок до 2 седмици. Само гледай да не им нарушаваш добрия търговски вид преди да решиш дали ще ги връщаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...