Jump to content

Виси темпервтурен датчик(?) след рязко качване на тротоар


КалинА3

Recommended Posts

Качих се на тротоар с около 20км в час (не го видях заради запотени стъкла), с лявата страна на колата и слезнах. Чу се тропане и стържене. Колата ми е сравнително ниска (не по мое желание), и при оглеждане забелязах че този датчик, които предполагам е температурен датчик (снимка 1 и 2) виси от лявата част на предната броня на колата. (Колата няма парктроник) На третата снимка (в следващия отговор) мисля че е било правилното му местоположение. Спупен ли е според вас? Температурен датчик ли е? Ако е здрав може ли да го вържа със свинска опашка и да го забравя. Благодаря. 

Редактирано от КалинА3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е датчикът за външна температура. Принципно е закрепен от задната страна на лявата малка решетка, до мъгловката. Тъй като това става просто със щракване, без винтове и такива неща, се случва при по-силни сътресения да се разкачи. Ще разбереш дали е счупен, ако не можеш да го върнеш на мястото му.

На снимката, която си качил, аз не виждам датчика изобщо. При теб мъгловка няма, но мисля, че си снимал същата решетка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Аз по принцип нямам фарове за мъгла на бронята, но разбрах какво имаш предвид. Има ли как да разбера дали работи? На таблото никога не ми е пишело колко е температурата нито отвън нито вътре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...