Jump to content

Скъсано откачено жило на преден капак а6 ц5


Ko6mara_

Recommended Posts

Здравейте колеги, пускам темата с цел улеснение на колега изпаднал в подобна ситуация.

В неделя дърпам ръчката да си отворя предния капак и нищо не се случва.. Проверих жилото да не би да се е откачило от петлето вътре, не беше откачено... И от там тръгвам да чета теми, да гледам клипове как се отваря капака изчетох доста теми, и клипчета. Бях се подготвил за отваряне от порядъка на 3,4 часа за щастие го отворих за 10 минути. Процедурата в няколко прости стъпки.

 

1 ва стъпка трябва ви канал и някакво дълго приспособление, аз ползвах амортисьор за преден капак , бърка се между мотора и радиатора , кофти е мястото малко но, не е кои знае колко, втората стъпка е да видите палеца вътре на бравата аз така го отворих та с въпросния амортисьор бръкнах и закачих ушенцето дето ляга жилото, и го бутнах на ляво и капака се отвори, не прилагам снимки защото забравих да снимам но ако някой колега иска ще пусна и снимки, не е проблем. 

При мен проблема не беше скъсано жило а откачено от бравата. Не трябва нито рязане на капака, нито чупене на решетка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...