Jump to content

audi q5 2016 2.0 TFSI 220 HP


bonc

Recommended Posts

Здравейте на всички!

 

Преди месец закупих audi q5  2016 2.0 TFSI 220 HP ,на което до момента съм му навъртял около 3-4к километри!Всичко страхотно,обаче на два пъти при дълъг път ми изписва грешка "не вдигайте повече от 4000 оборота".Интересното е ,че след като спра и изчакам да около 2-3 минути грешката вече я няма.Това ми се случи един път на връщане от Македония и един път до Сандански,като и при двата случая карам доста градско и след това магистрала.Моля за съвет ако някой е имал подобен проблем.

 

Благодаря предварително,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм подобен проблем,  обаче освен надписа за 4000 оборота светкаше някакъва жълта лампа ( като загася колата и изчезваше) . Майстора ми каза че маслото се е предало... натоварена кола , адска жега,  климатик и висока скорост.  След смяна на маслото не го е правила повече , имаше грешка за ниско налягане или нещо подобно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених маслото,но пак я изкара тая грешка,да беше бая натоварена колата - багажник до горе,цялото семейство плюс кучето и карах малко по-бързо..Скоро имам път до Скопие и ще видя какво ще стане.

 

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да бяха видели каква е реалната грешка, която пали това съобщение на таблото… ако е свързано с ниско налягане на маслото, аз не бих карал много-много тая кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата седница ще ходя да я погледнат и ще пиша какво е станало,но при смяната на маслото и не излезе да има някаква грешка.Преди да я купя също нямаше грешки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...