Jump to content

Пътуване с ударен автомобил


Iliqn9830

Recommended Posts

Здравейте. Моят казус е следния и се извинявам ако не е за тук, но просто ми е трудно и чувам различни мнения по този въпрос, а ми е важно. Ще се радвам някой запознат или някой който е минал през това да се отзове. В момента се намирам на територията на Германия и претърпях ПТП в което не бях аз виновен (един дядо ми отне предимството и ме удари отстрани). Колата е в много добро състояние, не е засегната предната част на автомобила, двете врати са пострадали и калника отдясно. Документално и технически съм напълно изряден. Колата си се движи чудесно. Изкарвах я и на магистралата, вдигнах 120 130 км/ч и се движи нормално. Въпросът ми е, дали ще ми правят проблем по границите, и ще мога ли да се прибера безпроблемно, ако се прибера с нея до България? Имам и документите от ПТП-то че е станало на територията на Германия. Благодаря предварително и се извинявам за дългия пост! Хубав следобед на всички! 

received_526158439054235.jpeg

received_1324618941281976.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тоест колега искаш да кажеш, че мога да си пътувам спокойно с колата, без да му мисля 😄

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много години имах подобен инцидент във Франция. До България на всяка граница ми искаха застрахователните документи издадени от полицията - описание на ПТП, кой е виновен и какви са щетите. Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...