Jump to content

Климатика духа топло


ZX10R

Recommended Posts

Здравейте, колата е 3.0тди с АСБ мотор. Имам следната драма - при нов компресор, зареден и сервизиран климатик, колата духа горещо отвсякъде с изключение на двете централни духалки под навигацията. По принцип от тях си духа зададеното от управлението, но и тях макар и рядко съм хващал да духат топло,в повечето случаи духат, както трябва. Копчето Econ, естествено не свети за спрян компресор. Какъв може да бъде проблема, ако някой се е сблъсквал? 

Предварително благодаря и хубав ден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ако имате предвид клапаните с помпичката под тях, сменена е с нова Бош, макар че тя е за топлото и незнам, възможно ли е да е от нея. 

Редактирано от ZX10R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като останат клапаните отворени и дъни горещо вътре.Пробвай маркучите след тях ако са топли значи пропускат.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиз, където колата ми е била са ми върнали старите клапани и също са извадили конусчетата, които спират горещото към купето! 

Аман от приятели, ще трябва да се бръкна за още едни клапани, понеже тия не бяха надеждни и "приятелите" ми са с един по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това постоянно питам да ми препоръчат хората майстори за едно или за друго…щото просто не останаха читави хора, па камо ли майсторЕ…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...