Jump to content

Audi B7 1.8T - Misfire и Rich fuel


Marto7777

Recommended Posts

Днеска спрях газта от бутилката, оставих я да работи на газ, докато изразходи остатъчната газ и смени сама на бензин. На лаптопа продължава да седат корекции -15, -20 STFT,  но ми се струва че по-добре работи. Нямах възможност да я карам извънградско, но мисля че работи по добре колата на място. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да редактирам горното мнения затова права ново. Да добава че днес още преди да спра газта, колата работеше на място около 15мин и ми направи впечатление че по едно време започна да пуши бяло. Без да е давано газ, без нищо, седях зад колата и започна да пуши бяло за около 15 секунди, след което изчезна и повече не се появи. Досега не се е случвало, след това карах колата през деня, но нямаше и следа. Горе долу на 10тата минута след като я запалих и работеше на празен ход, почна да пуши и след 15 секунди изчезна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди 2 дни пак ми даде misfire на първи цилиндър и реших да размена 1 и 4 бензинови инжектори и газовите на първи и втори цилиндър. След като ги свалих пробвах с уста и газовия на 1ви цилиндър пропуска леко, което значи че под налягане като е с газта пуска още повече и се надявам да е това проблема. Сега търся инжектор нов, да го сменя и ще видим какво ще се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...