Jump to content

Recommended Posts

започваме нов проект - А4 ТДИ 130кс ПДюза . Целта е 210-220кс , като ще се сменят доста неща - турбо, дюзи , интеркулер и естествено софтуер :dance: ще ви държа в течение със снимков материал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не беше ли от Варна?

Все още е от там :)

Айе да не разваляме темата с глупости. Ясно е че келеша има некаква А3 дизел мнооо бърза ама сие пуснал тема в която да се обсъжат нещата. Мен пък ми е интересно какво ше направи Вимакс па дори и да има разни проблеми в началото. Единственото коет малко не ме кефи са теми пуснати по тоя начин...... "ЗАПОЧВАМЕ" а поне идеята информация за това какво е подготвено и т,н. липсва. То хубаво е че ше показва и снимки ама и малко обяснения нема да са зле. Пак ли турбината ше е с VTG как ш епроменя дюзите с по големи такива (щото пти ПД моторите е по шибано да се пипат тия неща отколкото при VP37 моторите) На всичко отгоре има малко писано изфорумитеза тунинг на дизел та с малко желание и повече култура може да излезе някоя добра тема (каквато отдавна не съм срещал)

Дано не е и от типа "почнахме правихме успеяхме.....ама какво сме правили си е тайна и който има желание нека плати и него ше го напрайме така" :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех, с Тони сме френдове и държиме връзка постоянно , та който се е разтревожил дали ще му звъня или не - да не се притеснява :) Въобще надявам се темата да не се напълни с подобен тип подмятания без никаква идея за каквото и да било.

Колата се намира в Скопие и това малко ще затрудни бързината на ъпдейтване. Общо взето идеята е да се използват ВАГ части - турбина от 2,5 ТДИ , дюзи от Туарег и тн дреболии . Естествено детайлите са си ноу-хау , но не се кой знае каква тайна, та спокойно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Абе и аз като лаик и смот да попитам, след тези подобрения скоростната кутия същата ли ще бъде, че малко ми е странно на некъв дизел да му качиш 80-90 коня /около 70%/. И ако е същата тази кола ще става ли изобщо за каране. :hilezh:

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

ееййй много експерти, много нещо :mhihi: :mhihi:

Всичко стана идеално, само дето агента се оказа леко неточен и се изпари без да си плати точно преди финала .... та нямам повече инфо как върви реално в момента, а пък снимките останаха в него .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееййй много експерти, много нещо :mhihi: :mhihi:

Всичко стана идеално, само дето агента се оказа леко неточен и се изпари без да си плати точно преди финала .... та нямам повече инфо как върви реално в момента, а пък снимките останаха в него .

Начи.... дано му мяцне мотора :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...