Jump to content

A4 B5 1.9TDI (AFN) ili 1.8T


Timon

Recommended Posts

Аз ще се включа и ще отговоря по конретно зададения въпрос :)

При твоето положение определено бих избрал дизела.Щом караш 90% градско в Сф.....

Поздрави! Каквото и да вземеш няма да сбъркаш

С риск колегата Corso, да припадне и да се наложи да му вливат глюкоза :clown: , ще ти кажа че в твоя случай, както поставяш нещата, по-добрият вариант е 1,9тди. ..

Ко ма напраихте вие бе!!!! Целия у кръв!!! :clown::clown:

Направо си влех 100гр. водка, като прочетох мненията, на едни от най-отявлените членове на бензиновата секта!

Евала-евала! :bia: Да смятам ли, че долавям капка здрав разум и трезва преценка у Вас?! :bia: Или просто нещо ви е станало временно, ма ще ви мине! :bia:

А! Сетих се! Съветвате човека да си купи дизел, уж безкористно, но аз заподозрях подмолния ви план! :D:D Искате като го видите да го резнете на светофара и да му се изплезите грубо! :huh:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......А! Сетих се! Съветвате човека да си купи дизел, уж безкористно, но аз заподозрях подмолния ви план! :clown::bia: Искате като го видите да го резнете на светофара и да му се изплезите грубо! :clown:

Дано шегата ми се разбере правилно сега :bia: Според мен точно на светофарите ще е наложително особено повишено внимание в случаи че им се наложи да преминат през черна димна завеса :D

А принципно аз отскоро се запознавам индиректно с членовете на клуба и чета мненията им, но предпочитам да приема за логично обяснението че : Основната идея да се "подвизаваш" тук е да си полезен на останалите доколкото можеш и да можеш да споделяш с тях своите разочарования или кеф, без значение от това какъв точно мотор ти ги е причинил :huh:

И така въпреки потенциалната възможност да стана жертва на подмолен план, аз все пак съм убеден в обективността на мненията на "отявлените членове на бензиновата секта" :bia: и мисля да премина в другата такава. А относно плезенето още веднъж - помнете, че ако един ден ме задминете прекалено бързо може да не мога да го видя оплезването :D затова го давайте по балансирано :clown::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corso колега и по друга тема се засичахме,кое е по-добрия вариант в случая ще го споделя.А в "нащата" тема си се закачаме както си му е реда.Та нека не спамим по другите теми,че хората не ни взимат на сериозно :clown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......И така въпреки потенциалната възможност да стана жертва на подмолен план, аз все пак съм убеден в обективността на мненията на "отявлените членове на бензиновата секта" :clown: и мисля да премина в другата такава. А относно плезенето още веднъж - помнете, че ако един ден ме задминете прекалено бързо може да не мога да го видя оплезването :clown: затова го давайте по балансирано :clown::huh:

Taка-така! Човек помъдрява с времето и рано или късно дотига до истината! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла зима 2005/2006 Живеех заедно с Ауди А4 1997 1,9 ТДИ 110 к.с. и като цяло тази машина никъде никога не ме е оставила, а що се отнася до паленето сутрин няма проблем единствено основното правило ВИНАГИ ДА ИМА ПОНЕ 1/3 ГОРИВО В РЕЗЕРВОАРА иначе дизела замръзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...