Jump to content

Android Auto а4 2020


morfil78

Recommended Posts

Здравейте,

 

От скоро съм собственик на Ауди А4 2020 4.5 TDI Edition One. Колата е втора употреба закупена от Германия и има почти всички екстри за модела. До колкото четох би трябвало да има и Android Auto стоково, обаче по някаква причина не се пуска и телефона само се зарежда като вкарам кабела. Имам и голф 7 и със същия телефон си работи безпроблемно. Пробвах и през двата USB входа с оригиналните кабели на телефона. Всякаква помощ да го подкарам би ми била полезна.

Благодаря предварително.

Редактирано от morfil78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В myaudi нямам абсолютно нищо и нещо не мога да се ориентирам от къде може да се подновява какъвто и да било абонамент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Да подновя темата - колега, оправи ли се с този проблем?

 

Аз съм в абсолютно същия случай и се чудя какво да правя. Пробвах и с андроидски телефон и с айфон - нито андроид ауто, нито кар плей захапват, а само се зареждат телефоните. Безжично се свързват иначе през блутуут, но може единствено да ги ползваш за разговори / музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не беше платен абонамента. И защото бях избрал България като държава в myaudi, не ми показваше магазина.  Смених държавата от България на Германия, платих си абонамента и си работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...