Jump to content

ауди а3 2.0 тди проблем с таблото


davidov4322@gmail.com

Recommended Posts

здравеѝте приатели имам проблем със таблото на ауди а3 2.0 тди преди време започна да премигва и сега вече не работи на пълно за това решик да взема от една морга смених го но не тръгва и колата не иска да пали със новия само със стария бихте ли ми помогнали къде да търся проблема благодаря ви 

Редактирано от VBI
Заглавие, грешен раздел
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да запали, имобилайзера ти е в таблото, трябва да се обучи новото табло, дано поне да си взел ВДО табло, иначе няма смисъл да го сменяш.

Редактирано от FEN_NA_TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал си раздела, иначе както са ти казали, няма да стане защото "новото" ти табло и колата не са приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам няма как да го направиш. Пиши поне след 2 седмици ако не си решил проблема до тогава. Мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тая глупост да чакаш 2 седмици за елементарен проблем? Отиваш при автоключар и му обясняваш за проблема. Ако има подходящият софтуер, може да ти обучи новото табло към автомобила. Нито е сложно, нито отнема много време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@s7r3l0k Разбира се, ако има човек който може да му свърши работата - супер. Прсото споделих че мога и аз, без да идва лично при мен... ако не намери алтернатива.

Преди 2 часа, s7r3l0k написа:

Нито е сложно, нито отнема много време.

тук си в грешка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...