Jump to content

Audi Q4 E-tron и E-tron 55 мнение


Recommended Posts

Здравейте, колеги пред дилема съм пред Audi Q4 E-tron  и E-tron 50 quatro от тази марка иначе има и други автомобили които ме привличат като (Genesis g80, g70 - те са ДВГ)  (Mercedes EQB,EQC, CLA), Но тук съм да разбера малко повече за Audi. Как вървят нещата като здравина, обслужване , четох в VW, че на две години се сменя само горивния филтър при електрическите коли. Материалите в интериора как са? Преди бях само на Немски автомобили. Имал съм Seat leon 2008 2.0 TDI BKD чисто нов , аз лично не съм имал проблеми с този мотор, но има много хора които са патили. Мислех да взимам Common Rail, но и за него не стоят нещата много добре. И поради това преминах към Друга марка. Въпросът ми е VAG как са с електромоторите.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Етрона имаше проблем с предния мотор. Теч на охладителна течност и мотора капут. Q4 за сега е добре. Ауди като цяло, към момента имат доста ниска ефективност на електричките. Комфорта са си топ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това за , че мотора е капут откъде го чете, питам, защото искам да съм сигурен в това което говорите

 

Редактирано от VAG - Fen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсете. Явно изобщо не сте проучвали, а искате всичко наготово, че и да си защитаваме мнението.

https://www.google.com/search?q=audi+e+tron+front+motor+issues&oq=audi+etron+front+motor+is&aqs=chrome.1.69i57j33i10i160l5.13543j0j4&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&chrome_dse_attribution=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господине, нали форумите са за това да си помагаме, не чакам наготово, попитах защото ме съмнява кола за 150 хиляди да е с чак такива проблеми. В тези форуми питаш ли за по-скъпа кола и почват да се заяждат с теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...