Jump to content

Проблем с задните светлини


kristiyan_88

Recommended Posts

Колеги имам проблемсъс задните светлини не светят на таблото не отчита че има изгоряла крушка влизаше влага и отказаха да светят закарах я на няколко сервиза в (Испания) и немогат да решат проблема. Някой да се сблъсквал с такъв проблем и ако купя нови стопове дали ще се оправи колата е Ауди а6 2013

Редактирано от kristiyan_88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам си напредстава какво точно е гледано знам че сменяха крушките оправиха оплатнението и казаха че немогат да ги оправят. И до там официалния сервиз на Ауди не ска да ги погледне защото тя беше с американски сотопове и в България ги направиха по европейски стандарт!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Провери бушоните и ако са здрави ще даваме идеи. Премери дали стига напрежение до стоповете. Провери имат ли "маса".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушоните са проверени всичко е Ок с тях! Просто тук в Испания немогат да и открият проблема и предлагат да купя нови но Неми дават гаранция че ще проработят. Не ми се дава на празно 1800 € другия вариант като си дойда в бг да я погледне някой но незнам къде 

Стоповете си работят мигачи работят само задните светлини не искат на таблото също не изписва нищо

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е седан колата, не губи време а мисли за нови стопове.

Има бюлетини от ауди по темата. Някакви транзистори сдават багажа.... няма оправяне.

Аз си купих нови от алито, вътрешните стопове. Светят си идеално, няма грешки. Не са без пари, но са значително по-евтини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...