Jump to content

Обръщане на волан - Аudi S5 2010


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Както пише в заглавието моля за помощ отностно сервиз който да предлага услуга да обръщане на волан в България.

Повечето места които намирам се занимават само с БМВ и не могат да ме насочят към правилния човек/ сервиз. LHD bulgaria (Пловдив) нямат активен телефон и не отговарят на имейл или facebook.

Доста години карам колата и бих искал да продължа да я карам в България след като се обърне волана, така че няма смисъл да си говорим как мога да намеря същата в България понеже съм запознат с Българския пазар.

 

Моля ако има някой идея или контакт на човек който може да помогне ще бъга много благодарен защото всички теми и форуми са стари и информацията не е обновена.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2и8ма имах подобни намерения за една англичанка ФВ Б 5.5, От Хеед ми казаха, че могата да я обърнат с изцяло техни или мои части, но не гарантират, че после някъде, нещо няма да проскърцва. Това им бяха думите буквално. И се отказах. Разликата в цената беше 10 бона за Континенталка и Островитянка, а за самата операция ми оферираха 5К.
Питай ги, дали още предлагат нещо такова. Хеед 91 ( www.heed-auto.com ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...