Jump to content

Скърцане след смяна на предно стъкло


Pashev94

Recommended Posts

Здравейте,колеги днес сутринта оставих колата да и сменят предното стъкло по каско.Обадиха ми се към обяд че е готова,взех си я всичко точно и следобед излизам и има едно много гадно скърцане/припукване като минавам през неравности звъня им на майсторите и ми казаха да изчакам няколко дена понеже било студено,да изсъхне хубаво лепилото и че било нормално.Има ли нещо вярно или са се усрали нещо с монтажа и искат да ме метнат?Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха, имаш си  "майсторчета" мармоти със станиол,  тоа силикон "стяга" на 100% за 24 часа (на топло и сухо), да я преместиш от халето в двора, да, ама няма как да я извадиш на ход същия ден, когато е лепен джама. И въпреки сичко, скръц-мръц НЕ трябва да има, или не са върнали правилно обратно корите по колонките, или са ги потрошили, или лайстните отгоре и отстрани са компрометирани, или нещо има осрано по лепенето, или коНбинация от тия същите.

Лично аз във Варната стъкло никога не бих сменил, нивото на "майсторлъка" е потресаващо "високо".

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа,вчера го свалиха и го сложиха наново отново е тишина.Долу откъм таблото е потънало повече според майсторите отколкото трябва и сега няма и помен от проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pashev94 написа:

според "майсторите"

тъй май по-добре. Смяяяятай, да си вършиш ОСНОВНАТА ПРОФЕСИОНАЛНА ДЕЙНОСТ ПО-ГРЕШ-НО!!!

Не че не е "нормално" за наште ширини де......

Кажи поне кои са тия навлеци, да не се набутват хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...