Jump to content

Джанти R19


krasihp

Recommended Posts

Оригинално на A4 (Б9) съм с 8.5J x 19 и гуми 245/35 R19 93Y xl, ако питаш за Б9. Стоят много добре и не намирам разлика в комфорта с 245/40 R18, каквито оригинално са зимните. Това на S-Line окачване. Не мисля, че може да има проблем с калниците, щом се вграждат оригинално на доста модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, krasihp написа:

Здравдйте, някой карао ли е с джанти R19, 8.5J ET 25. Интересува ме, дали ще имам проблем с калниците. Гумите най- вероятно ще са 255/35

А 5-та ми е фабрично с такива джанти и гуми 255/35

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gibonass и аз се подведох по размера на джантите, но колегата се интересува от офсет (ЕТ) 25, което е различно от фабричните с офсет 40 например :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/15/2024 at 2:38 PM, krasihp said:

Здравдйте, някой карао ли е с джанти R19, 8.5J ET 25. Интересува ме, дали ще имам проблем с калниците. Гумите най- вероятно ще са 255/35

Търси си джанти с ET 40 . Моята А4 оригинално си е с 19' джанти и те са 8.5J ET40 с гуми 245/35/19. Но силно ти препоръчвам ако искаш да си пазиш колата и джоба да си вземеш 18' джанта с гуми по 40 височина щото това лято се прибрах в България и на 19-ки си беше меко казано ужасно да се кара. Минах цяла Европа и такова чудо като в България няма никъде 😃 . Те на хората селските пътища са 200 пъти по добро от нашите магистрали ако въобще може да се каже магистрала на това нещо в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, D.Stoykov написа:

@gibonass и аз се подведох по размера на джантите, но колегата се интересува от офсет (ЕТ) 25, което е различно от фабричните с офсет 40 например :nixweiss:

По принцип е така, на А5 офсета мисля че беше под 20 даже, но 15 ММ не би трябвало да са проблем 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Tipp :) Очевидно си попаднал на някоя наша кофти магистрала (от всичките ни две). Явно не си имал много време да покараш в малките градски улички, където дупките са повече от асфалта :)

За съжаление си прав, аз миналата есен прекосих половин Европа и никак не бях доволен от шофирането, защото хванах периода на масови ремонти по магистралите и сериозни тапи и задръствания, но въпреки това дупки и проблемна настилка няма никъде!

Кеф цена няма и голямата дилема е визията на колата или практичността? Нямам търпение да се стопли и отново да сложа 19-ките Audi Sport, защото с тях колата изглежда уникално ;) и в същото време не смея да доближа бордюр или да подценя неравност по пътя :)

Добре дошъл в България ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих  с един гумар, каза да търся с ЕТ около 35, 33 и 8.5J  и гуми 255/35 , за да застане добре . Колкото до R18 , преди няколко дни монтирах едни, за да видя как стоят, на тази кола се губят. Не ми се слагат R 19 , но за да застане прилично, ще трябва ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...