Jump to content

Смяна на табло


Димитъррр

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Наскоро си купих A3 1.9 TDI 2002г. Оказа се, че имам проблем с таблото, което е френско.

Не отчита реално температура и гориво. От прочетеното във форума разбрах, че няма смисъл да го ремонтирам, а е по-дожре да го сменя с VDO, но не мога да намеря подходящо за моята кола. Ако може да ме насочите към някого, който има подходящо табло и може да го обучи, монтира и тества.

photo_2024-02-10_17-29-52.jpg

photo_2024-02-10_17-29-54.jpg

photo_2024-02-10_17-29-56.jpg

photo_2024-02-10_17-29-49.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ги видим къде са тези поне 5 обяви с километражи за печка. Защото наистина табла се намират много трудно от доста време. Френските с неясен произход и състояние, някои хора им търсят по над 200-250лв, а за VDO цените смело вървят над 350лв, включително без да са комплектовани с лоста за борд компютър. После още 100лв за нов дисплей и тоя километраж става златен, за 20+ годишния кенеф, на който ще се сложи.

 

Към автора: Преглеждай хубаво обявите и за Jaeger. При мен имам табло, произведено 2011г, френско и всичко си му е както трябва, а дисплея след 12г работа няма и един изгорял пиксел. От това табло нито едно оплакване нямаше над 4г, а напоследък, с колата на познат, си скъсах нервите с едно VDO. Имай едно наум и гледай какво купуваш, дори да са от "сигурните" километражи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно на безумна цена от по 350-400лв. Признавам, че и аз съм ги препродавал от моргата в която работех в комплект с лоста и безплатен монтаж, но винаги съм ги отварял за почистване, подменял фис, и като цяло се уверявам че давам нещо което бих сложил и в моята кола. А тези масово са на снимките със стреч фолиото от еконта както са получени, даже прахта не им е забърсана, в неизвестно състояние. Просто едни лесни пари от хора които дебнат обяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@s7r3l0k За 2 минути търсене намерих тези двете обяви, ако се поровя повече ще намеря и другите.

 

@evg_eni Цената е нормално да е безумна при положение че тези табла се намират все по трудно вече, особено тези с белите циферблати са още по трудни за намиране.

 

 

https://m.olx.bg/d/ad/kilometrazh-vdo-sport-full-fis-audi-a3-8l-diesel-rachka-za-bord-CID1243-ID92te3.html

 

https://m.olx.bg/d/ad/audi-a3-8l-kilometrazh-full-fis-CID1243-ID9iUYW.html

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...