Jump to content

The saint, пич , Ваското 1 ми каза да те питам!


Recommended Posts

Спука ми се радиатора. От три места включително и от Ваското 1 ми обадиха , че не става да се залепи и съм склонен да им вярвам. Ако знаеш некав чалъм , обади , а ако не, ми кажи поне цена да се настройвам психически. Благодаря предварително и безаварийно на всички колеги. А6 , ACE 2,0 16v 1995г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спука ми се радиатора. От три места включително и от Ваското 1 ми обадиха , че не става да се залепи и съм склонен да им вярвам. Ако знаеш некав чалъм , обади , а ако не, ми кажи поне цена да се настройвам психически. Благодаря предварително и безаварийно на всички колеги. А6 , ACE 2,0 16v 1995г.

къде ти е спукан радиатора

качи снимка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде ти е спукан радиатора

качи снимка

Здрасти AUDI-FEN , благодаря ти за отзивчивостта, току - що се качвам от колицата ми след поредния опит да закърпя положението, ама сам си таковах такованката. Няма да се впускам в подробности кво исках да направя , ама взех че изпуснах в радиатора ми една шпилка с гумена шайба и гайка дълга около 5 см. :bia: , /ако ми се смеете много, хич няма да ви се сърдя/ ама случи се тва е :stupid: , и сега реших докато взема нов, Ауденцето - в бокса :bia: , няма да го карам с тва животно вътре , щото ше вземе да стане голяма беля. Иначе ми е спукан високо горе вдясно като си с/у колата. Благодаря ти пич отново за заинтересоваността и желанието да ми помогнеш. Чао :bia:

Здрасти AUDI-FEN , благодаря ти за отзивчивостта, току - що се качвам от колицата ми след поредния опит да закърпя положението, ама сам си таковах такованката. Няма да се впускам в подробности кво исках да направя , ама взех че изпуснах в радиатора ми една шпилка с гумена шайба и гайка дълга около 5 см. :stupid: , /ако ми се смеете много, хич няма да ви се сърдя/ ама случи се тва е :bia: , и сега реших докато взема нов, Ауденцето - в бокса :bia: , няма да го карам с тва животно вътре , щото ше вземе да стане голяма беля. Иначе ми е спукан високо горе вдясно като си с/у колата. Благодаря ти пич отново за заинтересоваността и желанието да ми помогнеш. Чао :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...