Jump to content

Кажете за някой добър и не скъп Авто-Бояджия !


Recommended Posts

Здравейте колеги,трябва ми добър майстор да ми оправи 2 детайла на вратата и да се боядисат ! Кажете за добър такъв и не скъпчия ? Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали се сещаш че ако се пръснат само 2та детайла , ще си личи и от хеликоптер!?

за тва трябва да ти прелеят металика в съседните детайли и така ще ти излезе с 50 кинта +!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали се сещаш че ако се пръснат само 2та детайла , ще си личи и от хеликоптер!?

за тва трябва да ти прелеят металика в съседните детайли и така ще ти излезе с 50 кинта +!!!

Абе имам предвид да се пръсне цялата лява врата и едно огледало :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е необходимо разграничаване на "не скъп" и "добър"...

Хората се научиха вече да си ценят труда....

Иначе добър тенекеджия/бояджия е колегата lampard (Коце), след негови намеси колата ми е със заводски външен вид...:hilezh:

Пък и не взема чак толкова много и работи бързо :unsure:

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е необходимо разграничаване на "не скъп" и "добър"...

Хората се научиха вече да си ценят труда....

Иначе добър тенекеджия/бояджия е колегата lampard (Коце), след негови намеси колата ми е със заводски външен вид...<_<

Пък и не взема чак толкова много и работи бързо :hilezh:

Къде му се намира работилницата и имаш ли актуални негови координати ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Хаджи Димитър е, ето телефона му :

0888-713083 - Коце

Според мен и доста колеги от форума - няма да съжаляваш :onceldoc: Човекът работи перфектно !:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В Хаджи Димитър е, ето телефона му :

0888-713083 - Коце

Според мен и доста колеги от форума - няма да съжаляваш :bia: Човекът работи перфектно !:flehan:

абе това актуален телефон ли е,че нещо не вдига ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се боядисва само детайл. И не си личи. На мен преден десен калник и кора, шофьорска врата, задна кора, огледала и дръжки, ако разберете, че не са на една ръка пръскани с колата.....

...и моята е сребърен металик.

Сервизът е срещу КАТ. Няма да казвам име, за да не правя излишна реклама, само ще поясня, че май се води доверен на ДЗИ (ако не се лъжа). Детайл излиза около 120лв без ДДС. Ако те интерересува, ще ти пратя координатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се боядисва само детайл. И не си личи. На мен преден десен калник и кора, шофьорска врата, задна кора, огледала и дръжки, ако разберете, че не са на една ръка пръскани с колата.....

...и моята е сребърен металик.

Сервизът е срещу КАТ. Няма да казвам име, за да не правя излишна реклама, само ще поясня, че май се води доверен на ДЗИ (ако не се лъжа). Детайл излиза около 120лв без ДДС. Ако те интерересува, ще ти пратя координатите.

Колега мен ме интересува.Може ли на лична координати на този сервиз.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги препоръчвам ви Калин от Казичене

Има златни ръце,взима 120лв. на детайл ама няма такъв втори

прави ми бронята и докато не я напрай като хората не се отказа(много особен цвят е Аудито-Пустиня май се води)

по принцип работи в Опел Булвария,но работи и частно.

Работи с най доброто като материали и инструменти,което може да се намери в БГ

Тел. му е>0889477455

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така.За 120 лв на детаил не ми се верва.При нас е 170-180 при положение,че работим със скъпи но не най-скъпите материали.Бои на водна основа,златна серия на 3М шкурки и т.н.Ама чесно да си кажем как се избиват 40 бона за камера ,20 за стенда и други неща,които нямат край и всичко си има някаква давност.В предвид,че се чупи все по нещо и си има сериознми разходи.М/у другото си търсим тенекеджия със стаж и някакви възможности.Заплащането е на час и се докарват около 1500-2000лв на месец!Поздрави от слънчева Варна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да видите как работи и тогава може да покоментираме :flipoff:

има златни ръце момчето(а пък може и на мен да ми е взел толкова,все пак ми е дружка :hilezh: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене тва че ти не я видиш разликата не означава че не си личи ..вервай ми ако колата ти беше 4-5 годишна нямаше да си личи ...ама на нашите бараки си личи всичко от всякъде!!

170-180лв са софийски цени в пловдива най дебелия бояджия взима 140лв на лош детайл!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...