Jump to content

В4 кабела на задния капак


dinko_pg

Recommended Posts

вчера забелязах че не ми свети лампата на номера след това видях че като включа задна и крушките не светят.Проверих крушките и се оказа че са здрави.

оказа се че кабела който минава отстрани по капака е прекъснат ходих да го тарся нов но ми казаха една цифра че направо ме заболя главата на старо е малък шанса да го намеря

ако някой е имал този проблем моля да сподели как го е отстранил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах този проблем, реших го като наставих скъсаните жички със силиконово кабелче от практикер, после изолирбан и готово. успех :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го реших сравнително безболезнено-направиха ми го с най обикновени жици.При самото свързване да се внимава кое с кое се свързва,после изолирбанд и нямаш грижи дето се казва.На мене ми махнаха обаче релсата,в която влиза кабелчето,понеже тя прокъсва кабелите и вързаха целия пакет жици към амортисьорчето със свински опашки.Успех :hilezh:

Сетих се,че кабелчетата са организирани по цветове,така,че лесно можеш и сам да го свършиш ....

Редактирано от kody
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една добра идея. Многожилен LPT port принтерски кабел. 15 метра - 10 лева. Ко му плащаш. И се реже, и се гъне, пък и е тънък. Перфектен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...