Jump to content

Къде правят брони за Ауди А4 (2000г.)? Колко ще струва?


Recommended Posts

Здравейте,

Надявам се скоро и аз скоро да стана горд собственик на Ауди (една от мечтаните коли :bia:). Изпаднала ми е сега една А4-ка ('00г.), но е с надрани брони отпред и отзад. Информативно - къде ще могат да ги оправят качествено тези брони и ориентировачно колко ще струва, за да си направя сметката?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Надявам се скоро и аз скоро да стана горд собственик на Ауди (една от мечтаните коли :bia:). Изпаднала ми е сега една А4-ка ('00г.), но е с надрани брони отпред и отзад. Информативно - къде ще могат да ги оправят качествено тези брони и ориентировачно колко ще струва, за да си направя сметката?

Благодаря предварително

При този опит си улучил правилния подфорум за въпроса ти. :bia: Но за да получиш коректен отговор, трябва да споделиш и в кой град се развива действието.Иначе за София,най-таченият автотенкеджия и бояджия е колегата Lampard.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ясно, зелен съм още...

Да, действието се развива в София. Евентуални координати на Лампард, за да го разпитам за цената на услугата?

ПП Приятели ми обявиха, че ще го направят за 200-250лв., но не съм сигурен, че ще го направят качествено...

Редактирано от bate_nasko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас /Варна/ от порядъка на 320лв.С боя,материали,труд и ако има нещо лекичко за ремонтиране по броните.Боята е на водна основа,пече се и се пръска в камера и даваме 1 година гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

На мен ми ги прави един пич в казичене-Калин

изключително съм доволен.Работи бързо качествено/много/,но трябва да се види :)

Абе момчето си обича занаята просто

А и съдейки от форума не взима скъпо:120лв. на детайл

Работи с най-добрите материали и инструменти,които се предлагат в БГ

тел. му е;0889477455

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...