Jump to content

произведено през далечната 1992г


curtis

Recommended Posts

Здравейте колеги бих искал да се пофукам малко.... :gut: бях обещал на няколко човека тук да кача снимки на колата ми и ето, че намерих време и за това. Колата си я докарах от Италиа от един Господин който го пазарихме близо месец да ни я даде и накрая го преборихме но за сравнително висока цена.... не се оплаквам защото е като нова и не мисля да я продавам по добре да си изгние при мен. в смисъл хич не ми се разделя с нея........... сменил съм доста коли и не съм попаднал на по сполучлива и здрава кола от AUDI 80.Та това е общо взето дано Ви харесат снимките нищо че са от телефон лошото е, че немойах да ги кача всичките защото има ограничения.......... :hilezh: до скоро.

post-7279-1189408681_thumb.jpg

post-7279-1189408733_thumb.jpg

post-7279-1189408753_thumb.jpg

post-7279-1189408803_thumb.jpg

post-7279-1189408822_thumb.jpg

post-7279-1189408847_thumb.jpg

post-7279-1189408889_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами от слабичките е.. 2000cc; 90hp. мисля да слагам спортен въздушен филтър, какво ще кажете по въпроса. Той е от кръглите и трудно се намират но аз съм намерил в сайта "EBAY" и мисля да го поръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами от слабичките е.. 2000cc; 90hp. мисля да слагам спортен въздушен филтър, какво ще кажете по въпроса. Той е от кръглите и трудно се намират но аз съм намерил в сайта "EBAY" и мисля да го поръчвам.

Първо честито за новата колица!!!Наистина така като я гледам е голема красавица,вижда ми се запазена доста.Пожелавам ти хиляди безаварийни километри с нея.А колкото до спортния филтър,първо си провери ръчната дали ти държи добре за да я караш на два зъба щото кончетата ще се утроят с него :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Като гледам джантите ми изглеждат доста нови, харесаха ми как стоят на този модел кола и ме интересува от къде мога да се сдобия с такива и на каква цена?! Пожелавам ти милион безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"състезателя" джанти те ги купих от тук за 450лв с гумите а иначе беше стандарна на тасове. зимата ще си търкалям тасовете, че Бойко Борисов не плащал вече шчупени джанти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да Ви благодаря за пожеланията..... дано се сбъднат тези за милионите км. само кой ще сипва бензина :hilezh::stupid:

Редактирано от curtis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз точно такъв филтър търся, но понеже моят е от кръглите а те по трудно се намират и затова го тарсих в итернет там съм го намерил за 17 евро. а разлика знам че няма да има въпросът е, че мога да си го почиствам по често от полиетиеновия, който трябва да се сменя а не може да се чисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...