Jump to content

Смяна на хидравлична помпа


caby

Recommended Posts

Здравейте колеги.Ще сменям хидравлична помпа и ме интересува колко масло после трябва да долея и как се обезвъздушава системата.Предварително благодарязабравих да спомена че колата е Ауди 80 3А мотор 2000к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Ще сменям хидравлична помпа и ме интересува колко масло после трябва да долея и как се обезвъздушава системата.Предварително благодарязабравих да спомена че колата е Ауди 80 3А мотор 2000к

литър масло шти стигне,обезвъздушава се като въртиш волана-пълен ляв пълен десен и така няколко пъти!!!успех :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
литър масло шти стигне,обезвъздушава се като въртиш волана-пълен ляв пълен десен и така няколко пъти!!!успех :wall:

Здравейте колеги,

Аз съм нов в този форум,доскоро бях притежател на Ауди 80 Б4 но от няколко дни съм собственик на Ауди А4 1.8 1995г.

Имам нужда от насока.Както всеки закупил си нова кола започва да търси проблеми и да ги отстранява.Имам проблем с хидравличната помпа и днес бях в един сервиз където само 2 секунди след като чу работата на двигателя въпросният човек ми каза:"оооо помпата е ,ще трябва да се сменя" Може би е помпата и трябва да се сменя но допускам възможноста да иска просто да му направя оборот и да ми продаде помпа.Имам нужда от координати на читав сервиз в София по хидравликите където да ми обърнат внимание и да проверят дали не е само маркуч или нещо което може да се отремонтира преди краиният вариант да се сменя цялата помпа.

Благодаря,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...