Jump to content

спортен филтър за А4 97г.-как?


patient

Recommended Posts

Здраво колеги , скоро взех А4-1.8-97 много съм доволен като цяло, все пак ауди е класа, смених това-онова сложих четри чисто нови yokohama c-drive, но сега ме сърби нещо да ръчкам ! Та съм приготвил едни 200лв. къси :P да боцна един спортен филтър ,че конете няма да вдигна това ми е ясно но яко ме кефи звукъ :P за марката и обслужването съм наясно, но незнам дали няма да имам проблеми (и дали ще има ефект от този филтъра) тъй като забелязвам някакъв датчик на въздохувода след филтърната кутия и незнам дали компютъра не пуска толкова въздух колкото той си иска? Ако някой е слагал или знае как се прави точно , моля да сподели с новобранката :stupid: !

p.s. еийй много научих от тоя форум :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на твое място бих похарчил тия 200 кинта за едни ксенонченца. А ако вместо да сменяш катализатора с резонатор само го избушиш звука сам ще си дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на твое място бих похарчил тия 200 кинта за едни ксенонченца. А ако вместо да сменяш катализатора с резонатор само го избушиш звука сам ще си дойде.

А извинявай колега откъде точно да го избуша?!?!?!?! и да не прееба нещо, а ксенончета съм планирал дядо мраз да ми донесе :P (жената,жената)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A.....то така само се казва. Сваля се катализатора, изтърбушва се и се монтира обратно. На моята е правено така ама малко е шумно да ти кажа. Ако си за такава интервенция, щото може да е рано за смяна на катализатор по-добре си сложи резонатор, а катализатора си прибери и го шитни на некой (имаше един в форума редовно си пуска обявата) и ще ти излезе цялата операция почти без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A.....то така само се казва. Сваля се катализатора, изтърбушва се и се монтира обратно. На моята е правено така ама малко е шумно да ти кажа. Ако си за такава интервенция, щото може да е рано за смяна на катализатор по-добре си сложи резонатор, а катализатора си прибери и го шитни на некой (имаше един в форума редовно си пуска обявата) и ще ти излезе цялата операция почти без пари.

мерси бате , остава да ми кажеш къде е катализатора и какво е резонатор? :P (нема да се сърда ако ме отебеш) :lol: и дали все пак мога да сложа спортен филтър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортния филтър е текстилен и се пере. Бих ти препоръчал К&N, имат и панелен сваляш обикновенния и слагаш спортния. При мен има ефект, но аз съм с турбо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е за панелния филтър , ама на мене ми се ще да сложа от конусчетата и да съкратя пъта на въздуха . Та не разбрах дали ще стане, и в нета нищо не намирам! Дстатъчна ми е една добра снимка на монтиран такъв филтър на А4 1.8бенза 94-01 да започна монтажа смело :stupid:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...