Jump to content

трябва ми нов въздушен филтър


Recommended Posts

здравейте колеги.

филтърът ми е за смяна.

моля някой от знаещите да ми каже производител и модел(сериоен номер) на филтъра за NG мотор

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки магазин предлага... и това не е толкова космическа технология. Само като кажеш двигателя , модела и годината и ще ти намерят.

Има Mahle, Hengst, MANN всичките стават, най важното е да се сменят редовно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки магазин предлага... и това не е толкова космическа технология. Само като кажеш двигателя , модела и годината и ще ти намерят.

Има Mahle, Hengst, MANN всичките стават, най важното е да се сменят редовно :flipoff:

искам да видя колко ще ми струва к&н филтър и за това ми трябва сериоен номер на някой от обиновените от някой производите, по възможност не много забутан, и по него ще намеря моя модел К&Н....

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е тази глупост???

Най-много да си скапеш мотора с тия спортни простотии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги.филтърът ми е за смяна.моля някой от знаещите да ми каже производител и модел(сериоен номер) на филтъра за NG моторБлагодаря предварително
Имам на SPARCO перящ панелен (по кутията) въздушен филтър на цена 146лв.Ти държиш ли да е точно на K&N ???
искам да видя колко ще ми струва к&н филтър и за това ми трябва сериоен номер на някой от обиновените от някой производите, по възможност не много забутан, и по него ще намеря моя модел К&Н....:steinigung:
Kaк точно ?????По кой начин ???????
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам на SPARCO перящ панелен (по кутията) въздушен филтър на цена 146лв.Ти държиш ли да е точно на K&N ???Kaк точно ?????По кой начин ???????

бърза справка в к&н страницата - има услуга да си намериш филтър за твоя автомобил по серион номер и производител на филтър за същия автомобил. те. изградили за съответствия между някой производители на обикновени филтри и тяхната номерация със спортните филтри на КН

а този спарко нов ли е? и от къде е купен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...