Jump to content

ABT Sporsline


Skimark

Recommended Posts

Q7 става уникално. Дано да се виждат по често такива уникати. Мисля че съм виждал и в златно по калниците някуде из БГ. Какви точно цветове предлагате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

.bg пък всичко на английски...цъкам уж на българското знаме, но без ефект?

Здравей,

Половината сайт го има на БГ вече. В момента се слага българското инфо. Другата седмица ще бъде сайта изцяло на БГ.

Поздрави

Радо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ето и някои нови проекти от ABT Sportsline.

Да отбележа че още не са официални.

Новото А4 и вариант за R8

Поздрави

Радо

post-11111-1196422660_thumb.jpg

post-11111-1196422666_thumb.jpg

post-11111-1196422671_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Искам да Благодаря на Всички за подкрепата!!!!

В началото ще ми е нужна :bia:

Относно цените!!! В момента се опитвам да изготвя възможно най добрата за БГ ценова политика но ще ми е нужно време!!! Мисля че за доста продукти ще можем да постигнем и по ниски цени от Германските тъй като труда и др. са по евтини в БГ но зависи от определеният момент и заявка.

Стоките и продуктите на ABT определено не може да се каже че са евтини и по джоба на всички но пък за сметkа на това качеството е на съвсем друго ниво!!!

Надявам се да успеем да постигнем цени от които да сме happy всички.

Моля ако имате някакви въпроси да се свържете с мен през Contacts страницата на сайта. Така ще мога да Ви отговоря възможно най бързо.

Поздрави

Rado

Skidmark BG Ltd.

Добър бизнес ход,но.......ТРУДА в България НЕ Е ПО-ЕВТИН,докато битува тази странно малоценна заблуда ще си се подценяваме по подразбиране едва ли не.Труда тук си е все същия,както навсякъде по света,това че си го "оценяваме" като евтин.............. :gut: Не случайно сме наемани навсякъде по света с охота,защото не си ценим труда изобщо(а и работим здраво и всеотдайно),при което т.н. тамошен "работодател" с кеф ни плаща толкова,колкото прецени че му е изгодно(в пъти по-малко от сънародника му).(но това в страни от темата).Айде като сте такива иноватори,дайте си на хората полагаемото им се за труда?(мисля че по-високата в последствие цена няма да уплаши клиентите,но ще компенсира с още по-логична всеотдайност от работещите при вас).Ако пък спецовете ви ВЕЧЕ вземат средното за ......Дойчланд ЗАПЛАТИЩЕ,е,значи труда в Бг се цени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

За нашите клиенти вече предлагаме и конфигуратор. В момента се разработва и има само три коли. Скоро ще има почти цялата гама от ABT автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам но според мен ще има наи много продажби ако пуснете "тюнинг" части за В4 и А4 щот са наи масови поне в тоя форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам но според мен ще има наи много продажби ако пуснете "тюнинг" части за В4 и А4 щот са наи масови поне в тоя форум :hilezh:

Знам че е така но за съжаление вече не ги произвеждат. Много се борих с тях по тази тема тъй като това е голям дял от нашият пазар но няма как.

Те гонят друга клиентела. Дори сега спират да пускат части за Б6 която е сравнително от по новите коли.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...