Jump to content

Въпрос: Щипка за задна броня на Ауди 80?


witchking

Recommended Posts

Здравейте...имате ли идея от къде мога да намеря странична щипка за задната броня на Ауди 80 B3? Тази щипка дето държи бронята отдолу на калниците. Досега търсих, но без успех.

Благодаря Ви предварително!

P.S. Ако някой има счупена задна броня и може да се използват щипките да пише :hilezh:

Редактирано от witchking
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за щипката на задния калник.Защото по спомени,на самата броня имаше ушички,които не се демонтираха.Въпросната щипка я купувах от Ауто+,излезе 30 и няколко лева/за Б4/. Иначе бих те посъветвал да потъсиш по автоморги,в които имат ударени и неразкомплектовани коли,100% си седят на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Всъщност, говорим за ушичките на самата броня...не съм се изразил правилно :) Дали има начин да намеря подобна или може да се залепи по някакъв начин? На мен ми е счупено само горното "ухо"... Дайте идея какво да правя..

Редактирано от witchking
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам спомени дали тези "ушички" се демонтираха.Ако бронята ти е свалена-виж.Те при всички случаи са отливани отделно от бронята,но да не би да са залепени безвразватно.Ако има шанс да се демонтират-търсим счупена броня/не ми се вярва някой да ти продаде само това от здрава броня/.Иначе,не ми се вярва да можеш да залепиш.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами свалил съм бронята и се вижда, че са залепени с преса, но като гледам могат да се демонтират...Точно това ще търся и днес - счупеня броня :rolleyes: Казаха ми да търся по моргите на ул. "Цар Симеон"...Дано да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами свалил съм бронята и се вижда, че са залепени с преса, но като гледам могат да се демонтират...Точно това ще търся и днес - счупеня броня :rolleyes: Казаха ми да търся по моргите на ул. "Цар Симеон"...Дано да намеря.

По-добре тръгни по Околовръстното,арабите са кофти вариант.Виж и в подфорума Купува-продава,публикуват и 2-3 човека с автоморги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...