Jump to content

Проблем с ТВ на А6 2.4 2005


vladin79

Recommended Posts

здравейте,

един приятел ходи до германия да си го вземе и се кълне :f_ck_you:, 4е там и по пътя към България е гелдал телевизия на екрана на навигацията, а тук в БГ като се натисне копчето CD/TV и се иде на източник излиза само CD - въобще няма опция да се настрои нещо по телевизията. Дали трябва да се пренастройват честотите на каналите? някой имал ли е такива проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения вариант е колата да е само с дигитален тунер,всъшност и това е невъзможно защото в България се хващат няколко програми дигитално.Според мен те пуска по пързалката,че е гледал.

На моето също има копче CD/TV но тунер няма,така че ми се струва,че леко послъгва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам да ме лъже - няма полза

вика ми, 4е и той взел ве4е да се самнява дали наистина е гледал :lol:

а много не му се ходи до автотрейд, 4е много боли - за една смяна на све6ти му взели 96 лева за све6титите и 300 лева за труд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а много не му се ходи до автотрейд, 4е много боли - за една смяна на све6ти му взели 96 лева за све6титите и 300 лева за труд
Май вярно те пуска по пързалката...

Ако има тунер трябва да го видиш като махнеш левия капак в багажното отделение. Заедно с навигацията, тунера за радиото и усилвателя си правят компания :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...