Jump to content

Recommended Posts

колеги здравейте. много сам харесал ауди а6 98-99 година.с мотор 1.9 тди.и мисля да си взема такова от германия.какво ми бихте препорачали за този модел.скъпа ли е подражката като на мотора 2.5 тди или е по евтина.мотора има ли слабости като на 2.5 тди или си е ок.какви слабости амат тези а6.какво да гледам като го взимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравейте. много сам харесал ауди а6 98-99 година.с мотор 1.9 тди.и мисля да си взема такова от германия.какво ми бихте препорачали за този модел.скъпа ли е подражката като на мотора 2.5 тди или е по евтина.мотора има ли слабости като на 2.5 тди или си е ок.какви слабости амат тези а6.какво да гледам като го взимам.

Колега здравей, 1.9 е доста по надежден и по евтин за подружка от 2.5 но са му малко конете ( кой ще го бута по баирите) Аз съм с 2.5 доста готино върви но и доста готино ми бърка в джоба. Според мен по добро решение е А6 ц4 а не ц5 (първата а6) доста по добро окачване( в смисул за подръжка а не за стабилност) и неговото 2.5тди е 5 цилиндъра редови 140кс и е много надежден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
колеги здравейте. много сам харесал ауди а6 98-99 година.с мотор 1.9 тди.и мисля да си взема такова от германия.какво ми бихте препорачали за този модел.скъпа ли е подражката като на мотора 2.5 тди или е по евтина.мотора има ли слабости като на 2.5 тди или си е ок.какви слабости амат тези а6.какво да гледам като го взимам.

Ей царвул,ако те набарам ще ти запаля грозната глава дето ме набута така с тоя Еконт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...