Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здрасти Емо,

Гледам че пак ще идва трилъчев волан, и тъй като съм си малко карък в това отношение, имай ме предвид - за ауди 80 ми трябва(пиша за какво е че от А... модели може да има разлика в шлиците).

Свирни насам ако се подсетиш и ако попаднеш на такъв волан. Между другото мернах някакъв кожен салон за 80-ка. Малко детайли на лични можеш ли да ми пуснеш.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

продавам лети джанти за а3 19 цола 5х100 с гуми континентал 235/35/19 цена 950 лв нов внос от Германия

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турбините са 3 модела, имам в момента една ,ако идваш трябва да вземеш твойта за сравнение иначе цената на това което имам е 150 лв :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нова кола за части ауди 100 1992 г 2,3 , бял седан, климатроник, ел пакет, лети джнати 16 ки почти нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за а6 имам за ц5 куатро 1998 г, заден мост, за други и по нови а6 нямам :rolleyes:

нова кола за части ауди 100 1992 г 2,3 , бял седан, климатроник, ел пакет, лети джнати 16 ки почти нови

ето я и колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно със същия код на мотора не знам имам ли ,но някой 1,8 необорудван мога да дам за около 200 лв :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам няколко леви калника всичките с забележки, хубав нямам, сребрист също.

От вчера предлагам нови стъкла за фарове за ауди 80 б3, цената е 20 лв за бр. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турбините са 3 модела, имам в момента една ,ако идваш трябва да вземеш твойта за сравнение иначе цената на това което имам е 150 лв :rolleyes:

изпращам ти данните, защото не съм от София и евентуално ако имаш ще измислим как да я взема. Турбината е гарет, Т15 028 145701 Т. Пиши ако имаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега , преди малко се прибрах, ще видя утре номера на турбината и ще пиша

нова кола за части, ауди б3 1,8 ру, колата има теглич, агу, предни ел стъкла, халогени, климатик, лети джанти спидлайн с нови гуми :flipoff:

Продавам масло КАСТРОЛ внос от Германия, доставка до една седмица, имам и маслени, горивни и въздушни филтри МАН :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега , преди малко се прибрах, ще видя утре номера на турбината и ще пиша

нова кола за части, ауди б3 1,8 ру, колата има теглич, агу, предни ел стъкла, халогени, климатик, лети джанти спидлайн с нови гуми :bia:

Продавам масло КАСТРОЛ внос от Германия, доставка до една седмица, имам и маслени, горивни и въздушни филтри МАН :bia:

здр, емо!

цена за джантите? и размери - интересуват ме направо с гумите. не знам дали изобщо имаш снимки...

мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специалмно тези джанти са 14 ки, и гумите са 175/70 /14, цената за комплекта е 250 лв, имам и спидлайн 15 ки за 200 лв но гумите не са много добри, както и още няколко комплекта 15 ки на цени от 100 до 300 лв с гумите :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...