Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега трябва ми бензинова помпа за AUDI B4, 2000 кубика, 115 коня, 1993г

има , оригинална втора уротреба е 80 лв

Теглич (само свалящата се част) за олроуд? Предполагам, че е като на А6 (С5).

Имам от а6 ц5 2000 г, продавам го комплект 250 лв, само свалящата се част я нямам отделно:zustimm:

десен калник за б3

Имам, запазен калник струва 40 лв

Колега търся карбуратор за Ауди80 1.8S - кейхин 2, мотор NE.

имам 1 бр.-80 лв

Търся предна решетка с никелираната емблема и лайсна за Ауди А3 1.6 99г.

0888377083

в момента мога да предложа само нова , но тя върви без емблема-55 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Можеш ли да ми кажеш цена за задна щанга /подобна на предна кормилна, която от едната страна с ябълковиден болт се хваща към шенкела а от другата към купето чрез болт и тампон/ с тампоните към нея за В3 1.8 quattro JN мотор набор 89.

Съжалявам, че не прилагам снимка но ако така не се сещаш за какво питам - ще направя и изпратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно имам, но щангите са два модела според годината на производството, единя модел са по къси от другите, без да сравниме с твойта не знам дали ще имам същата.Ако намериме читава ,цената е 30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колега. Виждам че притеб май има всичко за нашите коли за което те поздравявам :zustimm: Дойде момент и аз да потърся няколко неща исе надявам дами помогнеш. Модел Б3 - 87год. 1.6 карбуратор. Части: водно съединение (голямото което е най-горе от двигател към радиатор), кора под двигателя, жило за предна дясна врата (това за отварянето) и евентоално акотисе намират останали оргинални кабели за свещите че купих едни но саси менте. За момента това се сетих :help: а като огледам утре щте пиша допълнително. Благодаря предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, имам водно съединение-10 лв , кора под мотор-40 лв, жило за отваряне на вратата-15 лв, и кабели 5 лв бр.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега. Дали ти се намира скоростна кутия за А3-ка, 1.9 тди 110 коня, кода на кутията е EGS? Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекаро за 90 с подгрев

Халугени и мигачи за 90 на принята Втора употреба

рекаро нямам, в момента мога да предложа само нови халогени на ДЕПО на цена 80 лв бр. , ако се вземат комплект отстъпка от 10 лв бр. едно към едно са с оригинала.

Привет колега. Дали ти се намира скоростна кутия за А3-ка, 1.9 тди 110 коня, кода на кутията е EGS? Предварително благодаря.

имам само за 90 кс, не знам дали ще отговори на 110 кс:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега, а дали може да се провери някъде дали тази ще стане? Кода на моята е EGS. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще мога да видя със какъв код е моята кутия, но нямам инфо взаимнозаменяеми ли са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, за конкретна информация търсете 0895435089 Иво, той е на работа тази седмица в автоморгата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега да ти се намира копче за ел.огледала с опция за прибиране на огледала за Audi a3 2001...Ако имаш на кви пари е? Мерси предварително :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега да ти се намира копче за ел.огледала с опция за прибиране на огледала за Audi a3 2001...Ако имаш на кви пари е? Мерси предварително :) :)

нямам

Бобина за Ауди А3-1,8 20V-97г. ???

Ще проверя и довечера ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Търся си джанти за моето ауди А4 Б6 2003 година.

Параметри: 7Jx16, 5x112, ET 42, с централен отвор 57.1мм

Джантите могат да бъдат лети или железни (за предпочитане лети)

Също така ако ти се намират едни летни гуми като за тези джанти за да се направи един хубав комплект.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобина за Ауди А3-1,8 20V-97г. ???

имам цената а втора употреба е 100лв, най евтината нова е 200 лв а оригиналната нова е малко над 300 лв,

Здравей колега.

Търся си джанти за моето ауди А4 Б6 2003 година.

Параметри: 7Jx16, 5x112, ET 42, с централен отвор 57.1мм

Джантите могат да бъдат лети или железни (за предпочитане лети)

Също така ако ти се намират едни летни гуми като за тези джанти за да се направи един хубав комплект.

Поздрави

В момента имам няколко комплекта 16'' джанти цените им варират от 300 без гуми до 500 лв с гуми, ако искаш ела на място за оглед да видиш дали ще ти хареса нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, трябват ми двата плафона в купето, гумената лайсна за шофьорската врата и странично огледало дясно с опция за прибиране, колата ми е А6 2,0 16V 95г. КОМБИ. Ако ги имаш пиши цени. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...