Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

воден радиатор за ауди 90 2.3 88 година

Втора употреба оригинален имам за 100 лв , мога да доставя нов/ алтернативен/ за 130 лв, също и оригинален, но е над 300 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба оригинален имам за 100 лв , мога да доставя нов/ алтернативен/ за 130 лв, също и оригинален, но е над 300 лв.

брат и аз мога за малко под 130лв нов да си го взема, за това търся втора употреба на половин цена ако измислиш цена за стария пищи на лична и да се разберем да пращаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , пишеш си с Автоморга, а не с някой който е разглобил колата си и се чуди къде да даде частите си за да се отърве от тях, нямам коментар в ценатата на радиатора надолу. Другото, понеже частите са втора употреба държа ,ако някой купува нещо от мен да е дошъл на място за да види какво купува, за да няма после недоразумения, относно, това което е пратено по куриер, така че по куриери не пращам.Благодаря за вниманието.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще се намери ключе за управление на огледалата, което стои до лоста за скоростите? Колата е А6 1.9тди 2000г. От София съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките които имам втора употреба са със счупен джойстик, мога да поръчам и доставя нов, цената е 80 лв доставката около10 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталог излизат няколко модела ключа, за да намеря точния и да дам цена ми трябва катожния номер на твоя ключ.

Ok!

Номера е: 4B095951

http://prikachi.com/images.php?images/144/5421144b.jpg

Редактирано от VASKONAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега търсе за б4 1.9 тди 92 година вентелатора на парното колата е с климатик незнам дали е от значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok!

Номера е: 4B095951

http://prikachi.com/...44/5421144b.jpg

Може да го доставим, цената е 80 лв, 0898715639 Ивайло Иванов, това е колегата който се занимава с новите части във фирмата ни, най добре е да държите контакт директно с него, че иначе трябва да си препредаваме нещата, да не стане грешка при комуникацията.

КОлега търсе за б4 1.9 тди 92 година вентелатора на парното колата е с климатик незнам дали е от значение

Има два модела вентилатора, единя го монтират на колите с оригинален климатик/климатроник/ тип валео, гледа от жабката към мотора, втора употреба нямам, мога да доставя нов за 85 лв/алтернативен/валеото е над 300 лв.

Другия модел го слагат на колите с парно и допълнително монтирани климатици, като го погледнеш, гледа от долу нагоре към отвора за входящия въздух за парното, имам го втора употреба струва 40 лв, нов мога да го намеря за 75 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да имаш управление климатроник без изгорели пиксели за А4 (B5) 96-та. И цена съответно за него :)

Мога да съм сигурен какво е състоянието на управлението само с проба на място на автомобила, ако всичко работи нормално, цената е 150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втора употреба фарове продавам според състоянието им т 20 до 50 лв, имам нови Депо на 69 лв бр, мога да предлова нови мигачи ДЕПО на 10 лв бр оригинални на 35 лв бр. втора употреба нямам БОШ в добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,за а3 1998 фарове с лупи ляв и десен имаш ли и на каква цена,че си купих ксенон,но съм без лупи.Аудито е сив металик

Мога да предложа нови фарове ДЕПО за фейслифта на по 130 лв бр, цена с отстъпката.

Колега Мигачи за в бронята на Ауди 90 Б3 ?

В момента само нови, оригиналните са по 40 лв бр, неоригиналните са по 35 лв, бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся задна, лява врата/зад водача/ за Audi80 B2 фейслифт 86г. Също и преден ляв мигач и заден ляв стоп/който е на калника, не на капака/.

Благодаря предварително

Редактирано от gogo63
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам, табла за врата в добро състояние продавам за 50 лв, мигач втора употреба в добро състояние е 15 лв, мога да поръчам и нов е около30 лв, стопове в момента имам само нови от ауди 100 ц3 за по 35 лв, като размер отговаря на твойте, има разлика само по една вдлъбната част през средата на стъклото, демек взаимнозаменяем е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да доставя нов, втора употреба нямам, ако те интересува мога да проверя точната цена .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябват ми задни пружини за ауди а4 1995г 1,8 125 коня 2 броя и препазна кора за под двигателя :) на старо ;)

Пружините ги продавам само като комплект с амортисьора 50 лв бр, имам. Кори под мотора в момента имам само нови цената е 80 лв .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...