Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Търся задни спирачни апарати за ауди а4 96год. 1,6 апаратите са като тези на Б4-ките чогунени

Със сигурност не стават от б4, имам от а4 1,6 цената е 60 лв за 1 брой апарат, ако искаш и супорт той струва още 20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много не съм на ясно какво ще рече супорт

да кажем ,че това е частта на която има два водача с гумички и на която е окачен спирачния апарат към шенкела. често водачите блокират и почва да се износва само едната накладка, често срещан дефект при този тип апарати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, искам да те попитам имаш ли машинка за ел. стъклаза предна лява врата на B4 Avant, и каква й е цената? Благодаря предварително...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, искам да те попитам имаш ли машинка за ел. стъклаза предна лява врата на B4 Avant, и каква й е цената? Благодаря предварително...!

имам 40 лв ,върви комплект с жилото и стойката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, търся стъкло на предна дясна врата или цялата врата за ауди 80 1985 двувратка, може и стъкло от друга кола стига да е идентично

Имам стъкло цената му е 40 лв, имам и врата, без стъклото е 80 лв, комплект със стъкло е 120 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам стъкло цената му е 40 лв, имам и врата, без стъклото е 80 лв, комплект със стъкло е 120 лв.

Колата е Audi 80 CC 1985г. , изпращам ви снимка с размери на рамката на вратата.post-45000-0-04949500-1344596346_thumb.j

post-45000-0-18837700-1344596370_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся задните кори в багажника ,на които се захваща щората,колата е Ауди А4 avant 1998 година,и ако може цена.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся задните кори в багажника ,на които се захваща щората,колата е Ауди А4 avant 1998 година,и ако може цена.Благодаря предварително.

В момента нямам здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , искам да питам дали имаш читави преден ляв фар , решетка и радиатор за ауди 100 86 г. и евентуално ценичка :Р

Фар мисля че имам цената е 40 лв, решетка нямам, ако мотора е 5 цилиндров нямам радиатор, ако е от 4 цилиндровите ще намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От утре съм отпуска до 28.08, най-вероятно няма да мога да отговарям на въпросите ви, ако искате информация директно звънете на 0895435089 или 0899853999 Иво, той е на работа, но за съжаление не влиза във форума така че отговор може да получите само на телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фар мисля че имам цената е 40 лв, решетка нямам, ако мотора е 5 цилиндров нямам радиатор, ако е от 4 цилиндровите ще намеря.

Супер , 4 цилиндров е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Търся механизъм на дръжката на 5-та врата на Б4 авант(счупена кабиличка от едната страна на механизма).

Ако ти се намира,моля пиши!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, първо искам да ти благодаря за това че преди 4-5 месеца много ми трябваше теглич за А6 95 комби и ти бе така добър да ми се довериш и да ми пратиш такъв по куриер :flehan: , сега имам нужда от маркуча който между интеркулера и всмукателния колектор (AEL е двигателя 2,5 TDI 140hp), виж моля те дали имаш такъв читав втора ръка или ако можеш да ми намериш нов(което е за предпочитане) и на каква цена. В момента не съм в България, но се връщам средата на септември така че чак тогава ще мога да го взема(ако имаш такъв маркуч). Благодаря ти предварително :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Търся механизъм на дръжката на 5-та врата на Б4 авант(счупена кабиличка от едната страна на механизма).

Ако ти се намира,моля пиши!

Имам една бройка втора употреба, цената на която я продавам е 100 лв

Здравей колега, първо искам да ти благодаря за това че преди 4-5 месеца много ми трябваше теглич за А6 95 комби и ти бе така добър да ми се довериш и да ми пратиш такъв по куриер :flehan: , сега имам нужда от маркуча който между интеркулера и всмукателния колектор (AEL е двигателя 2,5 TDI 140hp), виж моля те дали имаш такъв читав втора ръка или ако можеш да ми намериш нов(което е за предпочитане) и на каква цена. В момента не съм в България, но се връщам средата на септември така че чак тогава ще мога да го взема(ако имаш такъв маркуч). Благодаря ти предварително :respekt:

Мога да доставя само нов, цената с отстъпката е 210 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

model: Audi 8P LBKDF1

FM62Q008R8P60N

1090 лв нови оригинални, продават се комплект 4 те , при поръчка задължително капаро, доставка около 10 дни.Втора употреба нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся моторче за перката на радиатор за ауди 80 оригиналния номер е 811 959 455 H, дали Ви се намира такова?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...