Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

нямам втора употреба , мога да доставя нов оргинален, доставката е 10 тина дни, цената малко под 200 лв, има разлика при колите куатро и на предно , така че ако решиш да поръчваш ми трябва по точна информация за колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам втора употреба , мога да доставя нов оргинален, доставката е 10 тина дни, цената малко под 200 лв, има разлика при колите куатро и на предно , така че ако решиш да поръчваш ми трябва по точна информация за колата.

Благодаря!

Ама ще търся втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, търся ISOFIX планките за Audi A4 B6 2004г. седан, за задната седалка. Те са с номера 8E0 813 545 A и 8E0 813 546 A (соътветно лява и дясна). На снимката се виждат самите железа какво представляват. Ако ги има да ми дадеш разбира се и цена :)

post-1945-0-73311700-1354787395_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водна помпа ауди а3 1.8т 1997 г. ?

Има два варианта помпи, трябва ми код на мотора за да видя кой от моделите е .

Има чешки помпи по 45 лв с отстъпката

Има Граф 80 лв и ХЕПУ 90 лв

Здрасти колега wink.gif интересува ме дали случайно имаш задна броня за А3 98г.

Имам продавам я комплект с ножа -150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките които имам са със затегнали лостчета на ръчната спирачка, имам обаче ремонтни комплектчета за такива апарати, пълен комплект с бутало са 25-30 лв според модела, без бутало са 15-18 лв според модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втора употреба нямам, за нови можеш да се обадиш на 0898715639, това е колегата който се занимава с нови части .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега. Вчера ми се спука един маркуч, който излиза от хидравличната помпа и ми изтече течността. Тои е капсулован, но като го гледам не знам точно на къде отива, някъде към купето и нагоре. Имаш ли го в наличност. Става въпрос за А4 1998г. мисля, че беше. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега. Вчера ми се спука един маркуч, който излиза от хидравличната помпа и ми изтече течността. Тои е капсулован, но като го гледам не знам точно на къде отива, някъде към купето и нагоре. Имаш ли го в наличност. Става въпрос за А4 1998г. мисля, че беше. Благодаря предварително.

Към хидравличната помпа отиват 2 маркуча, единия е от казанчето за маслото и е за ниско налягане, другия отива от помпата към рейката, за високото налягане на маслото, на тези коли се слагат 2 модела помпи и има 2 модела маркучи за високото налягане, без да видя с кой модел маркуч си не мога да кажа имам ли го здрав, ако го има цената му е 80 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, врътката за регулиране на огледалата с опция за подгряване да ти се намира? Ауди а3 8Л фейслифт 2002 ASZ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова година на всички! Колега, имаш ли за Ауди А4; 1,9 TDI; 1997г. малкия маркуч на турбото за тръбата на изходящия колектор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, врътката за регулиране на огледалата с опция за подгряване да ти се намира? Ауди а3 8Л фейслифт 2002 ASZ

нямам

Честита Нова година на всички! Колега, имаш ли за Ауди А4; 1,9 TDI; 1997г. малкия маркуч на турбото за тръбата на изходящия колектор?

нямам здрав

Колега дали се намира кората на 5-та врата за ауди 100 2.5ТДИ комби.

Имам, врата комплект със стъкло, без другото оборудване продавам за 150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...