Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

здравеите интерисувам се за ск кутиа за ауди а4 6 степена за 2,5 тди мотора какви париса и продавали някой

Коя година е колата, автоматик или ръчна, предно или куатро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти се намира а6 4ф комби в моргата,

трябва ми 3ти стоп.

Приятен ден!

Здравей колега, за съжаление все още нямам такава кола за части, имам само една такава , но я продавам цяла.:(/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Интересувам се имаш ли машинка за прозорец ръчна за предна лява врата на ауди а4

Имам само електрически.

Здравей колега, намира ли се читава дросел клапа за А4 авант,двигател АДР 1,8; 98г. и на каква цена.

имам 150 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, дали ти се намира бутон за аварийките на А3 с номер: 8L0 941 509 H и на каква цена е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, дали ти се намира бутон за аварийките на А3 с номер: 8L0 941 509 H и на каква цена е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега! търся някой неща за А4 116 кс , касетофон, вътрешни лайсни на праговете , кукичка за сенник

Редактирано от nobi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,крайно гърне-спортно тип "Ремус" за А4 B5 2.6 quattro?

нямам, имам само стандартни.

Здрасти, дали ти се намира бутон за аварийките на А3 с номер: 8L0 941 509 H и на каква цена е?

имам 30 лв

Преден десен спирачен апарат за Ауди 80 1.6карбуратор 87г. ? И цена ако може smile.gif Благодаря предварително.

спирачните апарати са 3 модела, АТЕ Лукас И Гирлинг, имам и трите модела , но трябва да знаете кой ви трябва, най-добре е с мострата за да не стане грешка и трите модела продавам по 50 лв комплект със супортите и водачите.

здравей колега! търся някой неща за А4 116 кс , касетофон, вътрешни лайсни на праговете , кукичка за сенник

Нямам а4 с такъв мотор за части, но имам доста други а4 ворки за разглобяване, касетофон в момента няма, но другите неща ще се намерят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,интересува ме имаш ли и на каква цена е десен стоп за ауди а3 97г.Правиш ли изпращане по куриер.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам оригинални стопове втора употреба, продавам ги по 60 лв бр, не пращам по куриери, работя само на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да знам дали утре работиш . И да те питам дали имаш помпичка за чистачките купих си нова а тя протече sad.gif

Почиваме само понеделник, другите дни работим от 10 до 17 часа.

Има няколко модела помпи, без да видя твоята не мога да кажа със сигурност имаме ли я, цените варират от 10 до 30 лв според модела на помпите.

Преден десен спирачен апарат за Ауди 80 87г. 1.6 карбуратор ? И цена smile.gif Благодаря предварително.

има 3 модела апарати, за да уцелим правилния трябва да дойдете с него, имаче имам апарати, цената е 50 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам Ауди кабрио (90) 2.3. Имам нужда от горивният разпределител и дюзи, като не трябва да са карани на газ и разпределителят да не е отварян.

Не е задължително да са от кабрио, само трябва да е Ауди 90 2.3 двигател.

Имате ли такива при вас и каква е цената?

Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S3 на части имате ли, колега?

нямам

Здравейте,

Имам Ауди кабрио (90) 2.3. Имам нужда от горивният разпределител и дюзи, като не трябва да са карани на газ и разпределителят да не е отварян.

Не е задължително да са от кабрио, само трябва да е Ауди 90 2.3 двигател.

Имате ли такива при вас и каква е цената?

Благодаря Ви!

Имам коли които не са карани на газ, дюзите на единична бройка са по 30 лв бр, ако се вземат комплект 5 бр са по 20 лв бр, главата на инжекциона е 100 лв, цената е без регулатора на налягането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега, търся за ауди 100 C4, 93г авант двата десни стопа (на 5та врата и калника), оргинални, на "Hella", втора употреба. Да няма счупено или пукнато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега, търся за ауди 100 C4, 93г авант двата десни стопа (на 5та врата и калника), оргинални, на "Hella", втора употреба. Да няма счупено или пукнато.

Имам само този на задния капак цената му е 40 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...