Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

да ти се намира читав лентов кабел като този: http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...mp;#entry936866 ?А4,1.8Т,1996-та,обикновения волан.

мисля че ще се намери :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам две двестатици за продаване, едната е куатро, цяла в движение-1900 лв мотора е 182 к/с 1986 г

другата има някои липси само на предно е цената и е 1300 лв, ако няма интерес за цели скоро време ще ги почвам на части

снимки ще кача като успея да ги наснимам :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега случайно да ти се намират 4 червени пружини за Б3(яйцето) и евентуално цена за 4-те.ЛС ако може :steinigung: Поздрави

имаш лс :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дойте една 100 ц4 2,5 тди, климатроник, ел пакет, седалки с подгрев, лети 16 ки, фарове с лупите , тунингована предна решетка 1993 г за части :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за В4 търся преден капак , двата фара , десен мигач,ляв халоген,десен калник , радиатор воден,може да се наложи и още нещо но за сега това е , цвят тъмно червен /пепел от рози се е казвал/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега, имаш ли въздуховоди за парното, за б3 без климатик.

ще се намерят , целия комплект е 40 лв :)

колега а дати се намира километраж за б4 1.9 тди и колко пари му тарсиш

нямам за дизел в момента :wink: , принципно ги продавам по 70 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден. Искам да попитам дали имаш налична бензинова помпа за Ауди 80E инжекцион 89г. 112к.с. и цена ако може. Благодаря ти предварително ! :)

има цената е 60 лв :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дойде едно купе абк за части, климатик, ел стъкла, трите уредчета, лети джанти спидлайн, с пръскалки в бронята :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо здрасти да те питам за нещо по специфично трябват ми дръжките на вратите от последния салон на б4 със механичното регулиране на огледалата

става въпрос за корите на предните врати като на сектор само че с ръчно регулиране на огледалата

или две ел огледала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо здрасти да те питам за нещо по специфично трябват ми дръжките на вратите от последния салон на б4 със механичното регулиране на огледалата

става въпрос за корите на предните врати като на сектор само че с ръчно регулиране на огледалата

или две ел огледала

имам един комплект но давам всичко заедно с корите цената е 100 лв за 4 те кори :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрастй! Трябва ми врата за Ауди 90 /не е купе / сива без кора,прозорец само ламаринатал.ПРЕДНА ДЯСНА

Редактирано от asds
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрастй! Трябва ми врата за Ауди 90 /не е купе / сива без кора,прозорец само ламаринатал.ПРЕДНА ДЯСНА

имам врати, помеждудругото на 80 ката е същата, цената за таблата е 50 лв, лошото е че сивото е поне няколко нюанса не съм сигурен ще имам ли точно твоя цвят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

трябва ми дръжка за задна врата на Ауди Б4 комби...може и цяла задна врата да се навия да купя ако е оборудвана, че и моторчето на задната чистачка е заминало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш ли за ел стЪклата бутоните дето са от шофьорската страна! Най много ме интересува този средния дето е продЪлговат и по- голям от другите! За Б4 ми трябва! Ако ги имаш драсни едно ЛС И кажи цена за тях :buhu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...