Jump to content

въпрос за Audi B4 1.9TDI


Recommended Posts

Здравейте, интересуват ме някой неща за audi b4 1.9TDI 1992 година.

Какъв му е горе долу средния разход на извънградско(знам че е според това как караш :2gunsfiring_v1:, скъпа ли му е поддръжката и горе долу колко пари трябва да струва ?

Тъй като питам за цената да поясня, че е audi b4 1.9TDI 1992 година, пълен ел.пакет, без климатик. Понеже може би ще ми го предложат, да знам горе долу дали си струва за цената която ще ми кажат и ако не за какво да се пазаря.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Здравейте, интересуват ме някой неща за audi b4 1.9TDI 1992 година.

Какъв му е горе долу средния разход на извънградско(знам че е според това как караш :hilezh:, скъпа ли му е поддръжката и горе долу колко пари трябва да струва ?

Тъй като питам за цената да поясня, че е audi b4 1.9TDI 1992 година, пълен ел.пакет, без климатик. Понеже може би ще ми го предложат, да знам горе долу дали си струва за цената която ще ми кажат и ако не за какво да се пазаря.

Благодаря

мойта е комби ама градско с яки ръчки гори към 8.0 а съм попребарал и турбото при което доста повървява иначе извънградско максимум 6.5

ама колицата лети рядко падам под 100 максималната скорост на моита е 210 в града ххахах и книжката ми още е в мен :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта е комби ама градско с яки ръчки гори към 8.0 а съм попребарал и турбото при което доста повървява иначе извънградско максимум 6.5

ама колицата лети рядко падам под 100 максималната скорост на моита е 210 в града ххахах и книжката ми още е в мен :hilezh:

А извънградско каква ли ще е максималната ти скорост....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ние с на един приятел 325-цата напраихме 250 по главната в Казанлък :hilezh:

250 км/ч за има-няма 250 метра... е това е ускорение :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ние с на един приятел 325-цата напраихме 250 по главната в Казанлък :hilezh:

ами ако си от Казанлък явно си разбрал от такива състезатели как падат светофарите нали :respekt:

Редактирано от ksi1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...