Jump to content

Доверен сервиз на ДЗИ???


Recommended Posts

Предстои ми боя на няколко детайла, не са малко де, 5 или 6 ги броих, само за дребни драскотини. Препоръчаха ми Итомикс в Овча Купел, някой има ли наблюдения върху работата им?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам сервиза. Шефчето ми е приятел и работят сравнително добре. Но нещо с материалите не са на висота, доколкото разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

служебните коли са в дзи, за боя са ходили в техните Catdis (в горна баня) и Еврорепар (Красно село)

ето линк за едните

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...c=15253&hl=

и двата сервиза са много зле, не ходи там, дано попаднеш на добър доверен сервиз ако има такъв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не си е боядисвал детайли по колата, ако има каско в ДЗИ???

Здравей колега,

Аз съм със застраховка на ДЗИ и три пъти съм ползвал довереният им сервиз Итомикс срещу КАТ. Фирмените ни коли също ходеха в този сервиз. Изключително доволен съм, майсторите там са истински професионалисти. Боядисвал съм двете брони, задния панел (бях я чукнал лекичко отстрани зад стопа) и смяна на ляво огледало. Като погледнеш колата сега не можеш да разбереш дали нещо й е правено. По нищо не личи. Ако не ти е далеч, препоръчвам ти този сервиз.

Намира се в "Дианабад", ул. Тинтява, между ул. Русаля и Драган Цанков.

Тел. - 0898672531, 029624629, 0887889985.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит потвърждавам написаното по-горе! Отиваш там и търсиш Боби (кара една сива А4-ка :flehan: ). Хората са много читави, и работят само с качествени бои (Сикенс) и материали! Мой колега ходи при тях, и нещо му бяха боядисали единият детайл с по-тъмен нюанс. Веднага го прибраха отново, и го оправиха.

Препоръчвам ги с две ръце!!

Поздрави!

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм доволен от Боби.

Ако някой позне, кои детайли са боядисвани там, го черпя кафе с кола. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...