Jump to content

от механични към автоматични скорости


T.BOSS

Recommended Posts

Колеги даите савет имам А4 1,8Т 4х4 /Б5/ искам да си монтирам автомати4на скоростна кутия вазможно ли е и какви трудности биха могли да се появат

Благодаря предварително надявам се да помогнете

Поздрави

Редактирано от T.BOSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги даите савет имам А4 1,8Т 4х4 /Б5/ искам да си монтирам автомати4на скоростна кутия вазможно ли е и какви трудности биха могли да се появат

Благодаря предварително надявам се да помогнете

Поздрави

Колега основната трудност ще ти е да си намериш Автомат от А4 1.8Т QUATTRO.

Само с предно съм виждал, ама QUATTRO съм виждал само с 2.5 дизел.

Дори да намериш ще ти вземат доста пари за работещ автомат - имам предвид хиляди левове.

Според мен не си заслужава.

Предполагам и колегите ще те упрекнат за идеята да сложиш автомат на QUATTRO?!

Как ще му се радваш тогава?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да и аз не сам сре6тал автомат на 1,8 т куатро но все пак се надявам да намеря а тази промяна колкото и глупаво да прозво4и искам дая направя заради приятелката ми хахаха която сре6та доста трудности с тез механи4ни скорости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги даите савет имам А4 1,8Т 4х4 /Б5/ искам да си монтирам автомати4на скоростна кутия вазможно ли е и какви трудности биха могли да се появат ...

...а тази промяна колкото и глупаво да прозво4и искам дая направя заради приятелката ми хахаха която сре6та доста трудности с тез механи4ни скорости...

Далеч по-изгодно, по-бързо, по-ефтино и с по-малко нерви ще е, ако продадеш тая кола и купиш директно автоматик.

ПП: аз не бих влизал в тоя филм :steinigung: , опитай се да я научиш :steinigung: ... доколкото може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве4е оглеждам автоматици следва6тата тема е кои иска да ми купи колата

Даите оферти колата е 97 А4 1,8Т 4х4 сиво комби вси4ко сменено 9 бр джанти 16" и 15" 4 бр 4исто нови зимни гуми Кожен салон, климатроник, халогени, газова уредба, пален ел пакет, ел огледала с прибиране, каско, гражданска, винетка, платен данак, 10500 лв как ви се струват

Редактирано от T.BOSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

наистина ли никога не се чувал за съществуването в родния ти език на буквите, Ч, Ш, Ъ ...

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

наистина ли никога не се чувал за съществуването в родния ти език на буквите, Ч, Ш, Ъ ...

:steinigung:

хахахахахха 4увал сам ама сега сам на служебния комп и ми е зор да пи6а грамотно нямам кирилица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве4е оглеждам автоматици следва6тата тема е кои иска да ми купи колата

Даите оферти колата е 97 А4 1,8Т 4х4 сиво комби вси4ко сменено 9 бр джанти 16" и 15" 4 бр 4исто нови зимни гуми Кожен салон, климатроник, халогени, газова уредба, пален ел пакет, ел огледала с прибиране, каско, гражданска, винетка, платен данак, 10500 лв как ви се струват

АГУто инжекцион ли е?

Кога е внесена колата и от къде?

Снимки?

Темата обаче вече няма да е за тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АГУто инжекцион ли е?

Кога е внесена колата и от къде?

Снимки?

Темата обаче вече няма да е за тука.

Ами колега ако си заинтересован на ли4ен 6те ти пратя снимки и инфо а таз тема ся 6те я преместя в продава купува

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да и аз не сам сре6тал автомат на 1,8 т куатро но все пак се надявам да намеря а тази промяна колкото и глупаво да прозво4и искам дая направя заради приятелката ми хахаха която сре6та доста трудности с тез механи4ни скорости

Ами по-еввтино ще ти е да смениш приятелката или колата ;) ! То са табла, чудеса, абе не си е работа. Пък и аз поне все още не познавам човек да го направи грамотно и евтино! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...