Jump to content

майстори


Recommended Posts

много се исписа за шопските маистори на аудита а за маисторите в морската столица Варна никакви мнения или пак коментари :steinigung::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво се е писало, но ти май не си се упражнявал много да пишеш :steinigung:

Какво по- точно те интересува, че така зададен въпроса звучи в стил "наркомански диалог"- Колко е часа? - Четвъртък! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,бъди по точен колега!Какъв майстор ти трябва?

ами аз ще те питам эа тъкъв които може да направи диагностика на 80 2000 16v с гаэ че имам проблем и незнам каде да отида за да стане от първият път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво се е писало, но ти май не си се упражнявал много да пишеш :respekt:

Какво по- точно те интересува, че така зададен въпроса звучи в стил "наркомански диалог"- Колко е часа? - Четвъртък! :flipoff:

просто питам като цяло заштото бачкам вече 10 години като механик и досега не сам чул някои по известен маистор в прословутата Варна само разни кожодери и други ништо ,или някои които бачка без пари ама и работа не варши. не става вапрос само за маистори които ремонтират само марката АУДИ. :hilezh::wall::gut:

post-13537-1202238430_thumb.jpg

post-13537-1202238468_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто питам като цяло заштото бачкам вече 10 години като механик и досега не сам чул някои по известен маистор в прословутата Варна само разни кожодери и други ништо ,или някои които бачка без пари ама и работа не варши. не става вапрос само за маистори които ремонтират само марката АУДИ. :flipoff::hilezh::wall:

Определено никой няма да те разбере колега. Много странно се изразяваш :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено никой няма да те разбере колега. Много странно се изразяваш :rolleyes:

[абе вие маи не 4етете добре ...или аз незнам как да се изразявам ....добре да ви посо4а ясна при4ина за моето ауди за да ми кажете маистор.много ясно 4е не ви питам за тенекиджиа то и те са маистори та мани мани особено в ВАРНА.ПИТАМ ЗА ЕЛКОН по то4ен ли сам сега :wall::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

Благодаря :wall:

Сега вече ми стана ясно... Ако и на теб ти е станало ясно, това би било много хубаво :)

Редактирано от doc_mc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено никой няма да те разбере колега. Много странно се изразяваш :hilezh:

[абе вие маи не 4етете добре ...или аз незнам как да се изразявам ....добре да ви посо4а ясна при4ина за моето ауди за да ми кажете маистор.много ясно 4е не ви питам за тенекиджиа то и те са маистори та мани мани особено в ВАРНА.ПИТАМ ЗА ЕЛКОН по то4ен ли сам сега :):)

[/quote

че кво против маисторите във Варна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :nixweiss:

Сега вече ми стана ясно... Ако и на теб ти е станало ясно, това би било много хубаво :flehan:

кажиу на тати да продаде колатати и да ти купи телефон .стана ли ти ясно :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажиу на тати да продаде колатати и да ти купи телефон .стана ли ти ясно :)

Не, аз не те разбирам какво имаш предвид наистина?

Заяждаш ли се или нещо на интересен се направи? А, майсторе?

Като дойдеш да ми изкарваш ти парите, тогава мисли кое с кое да сменяш, ок?

Такива чички ги знам, дето като те видят на колко години си и си мислят, че знаят всичко за теб и че са хванали Бога за шлифера.

Като не ме познаваш, не съди за това къв съм по дрехите и по колата. Аз за теб само мога да отсъдя, че си неграмотен по постовете ти във форума.

Със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...