Jump to content

1 n 1


kinjal

Recommended Posts

Като си оправя кабела за вагцом-а ще ти го оправя. Не е нещо за което да се притесняваш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си оправя кабела за вагцом-а ще ти го оправя. Не е нещо за което да се притесняваш :flipoff:

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност е In 1. Inspection 1. Сервизен интервал.

колега а на мен ми изписва In.2 ? можеш ли да ми кажеш какво означава,проблем ли е и как да го изчистя?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми го изчистиха свързвайки колата с компютър. Там на дисплея всичко си излиза и можеш да си го сетнеш както искаш - избираш от предложени стойности. Това е за Ц4 като мойта, за Ц5 има някакъв пиниз с комбинация от копчета и контактен ключ, но не го знам. Имало го в аутодатата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си оправя кабела за вагцом-а ще ти го оправя. Не е нещо за което да се притесняваш :hilezh:

Жоре , другия път като се видим за кафе донеси го тоз кабел да му метна едно око. Барем да го оправя , че да си ресетнем бозите всички :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а на мен ми изписва In.2 ? можеш ли да ми кажеш какво означава,проблем ли е и как да го изчистя?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Същото, само че интервала е по-голям. Първия интервал е за смяна на масло, втория за ремъци и по-обстоен преглед. In 1 e на 10 000км май, а In 2 на повече, 50-100, не знам колко точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото, само че интервала е по-голям. Първия интервал е за смяна на масло, втория за ремъци и по-обстоен преглед. In 1 e на 10 000км май, а In 2 на повече, 50-100, не знам колко точно.

колега а ще обясниш ли как става номера с вага

аз имам кабел и ваг но не знам как става номера

че един колега си купи наскоро а6 и скоро ще се наложи намеса сигурно

в края на краищата в фирмата повечето сме с ауди и wv и редовно прибягваме до кабела

което до момента ни е спестило доста ходене по сервизи и излишни нерви

мерси предварително

Редактирано от audi-fen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз лично нямам опит с тая далавера.

бе и аз нямах ама се уча с помощ на колегите от форума и неволята

писна ми да ми взимат пари за елементарни глупости

пък и на колегите помагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...