Jump to content

A4 1,8Т - 1998г - комби - 152 кончета


borkata23

Recommended Posts

Моля за съвети за този модел кола. Като например - консумативи, обслужване, окачване, разход на гориво и така нататак. Хората който карат такива коли сигурно биха ме посъветвали полезни неща. А също и според вас каква е нормалната цена с каско за още 6-7 месеца и в доста добър вид. А и да внос от Германия ако това е от значение(поне според мене е). Благодаря предварително на колегите който ще си отделят от времета за да ми бъдат полезни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой нещо по темата ще напише ли?

около 1000 лева е обслужването, предницата е също около 1000 лв, турбината е от 500 до 1700 лв, разхода е 11 - 15 градско, 8 - 11 извънградско, данъка е около 200 лева, каското е около 8% от стойността на колата по шваке /обикновенно около 10000 лв за първите А4-ки/. Това е един много приятен автомобил.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за съвети за този модел кола. Като например - консумативи, обслужване, окачване, разход на гориво и така нататак. Хората който карат такива коли сигурно биха ме посъветвали полезни неща. А също и според вас каква е нормалната цена с каско за още 6-7 месеца и в доста добър вид. А и да внос от Германия ако това е от значение(поне според мене е). Благодаря предварително на колегите който ще си отделят от времета за да ми бъдат полезни.

Колата, като модел е добра .. въпроса е , дали, тази за която говориш е читава, но затова си я гледай ти ...

Мотора би трябвало да е 150 к.с. , но най-сигурен ще си , ако му видиш първите три букви в големия талон ...

За окачването и разходите martinich ти е написал , Но имай впредвид, че разхода завоси най-вече от състоянието на колата и стила на шофиране ... каското е между 800 и 1000 лева на година , взависимост от това за колко е застрахована колата и в коя компания.

Това е , ако имаш още въпроси - порови се из форума - има доста теми за всичко по този модел :rolleyes:

Късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам удоволствието да карам подобна

след един първоначален разход от ок 2000 лв / преди 8-9м/ в това число : подмяна на всичко което беше за подмяна : носачи, тампони, лагери,свещи, акумулатор,добра центровка, махане на катализатор ...колата заспа , т.е не е давал никакви дефекти вече повече от 20 000 км, разбира се смених още 3 носача / бяха гаранционни / в мномента имам още 2 за смяна

моята е куаттро и е много приятна за каране особенно в режим на турбина а и все още хваща окото, силно те съветвам да си купиш 4х4, малко повече гори и е с ок 130 кг по тежка но ...пробвай

по шваке застрахователната оценка за 1998 е ок 13600 лв , на подобна колица в добро състояние и от германия аз лично не съм попадал / германците са скрънзи - дори климатика забравят да си поръчат , а дори да е сериино пак го махат / но би трябвало цената да не е по ниска от 10-11 000 лв

годишен данък :

вариант 1 : луд си и си плащаш 336 лв/г

вариант 2 : чакаш две години и плащаш само 30 лв глоба но не и данък

вариант 3 : харесваш си голяма дупка , взимаш си фактура за носачи съдиш общината

Каско - препоръчвам ти еуро каско за 4.8 % - 10 % отстъпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...