Jump to content

предни амортисьори А3 - 1998


akulak

Recommended Posts

В сервиза, който ходя ми препорачват амортесьори "monroe" --- 3г гаранция , много добри и тн. Но защо си мисля, че ще се прецакам яко. Някой има ли мнение по въпроса? В Юнитрейт за оригиналните не ми дават гаранция, ако не са монтирани в техния сервиз и трябва да чакам некви безумни месеци. На мен не ми се чака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягай надалеч от тези амортесьори.Нали ти е ясно колко важи тази гаранция-до момента в който не си я потърсиш!

Аз лино бих ти препоръчал или БОГЕ или Билщайн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай Kayaba (KYB), но си ги купи от официалния вносител (Косер). Аз сложих такива на Астрата и съм супер доволен вече една година няма никакви проблеми ( има гаранция 2 години ) . При покупка на 4 отстъпката е голяма. Монрото са боклуци а за Билщаин не мога да кажа нищо - добри са , даже много ама нямат официален вносител за БГ - това е красноречиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за Билщаин не мога да кажа нищо - добри са , даже много ама нямат официален вносител за БГ - това е красноречиво.

Е това как го прецени точно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Мога да споделя мнението на един служител на Ауто Унион в Пловдив, който се занимава само с окачване на Ауди и WV и стенд.

Думите му бяха доста красноречиви - BOGE и нищо друго. Склонен съм да му вярвам с оглед опита, който има.

Надявам се да е от полза

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...