Jump to content

проблем с тампоните на носачите на а6 с5 ?!


lubeto82

Recommended Posts

здравейте колеги :bia:

изключително съм радостен,че има толкова ауди маниаци тук, които споделят радост и мъка :bia: дано някой успее да ми помогне с добър съвет.

Проблема е следния: от скоро ми се разскърцаха тампоните на носачите.Скърцането е ужасно и въобще не приляга на класата на този автомобил.

Понеже съм от София,закарах колата в сервиза на БОШ по пътя към летището.Няколко пъти съм ползвал услугите им и съм изключително доволен.Малко по скъпо взимат, но само на тях им имам доверие.Там определиха диагнозата.Скърцането идвало от тампоните на носачите, но само тампоните не могли да се сменят.самите носачи били перфектни.нито тропа нито хлопа предницата.обаче скърцаааааа. Та ми казаха че се сменяло всичко за около 1200 лв. интересно е че когато времето е дъждовно и вали колата е перфектна. на сухо време скърца ужасно като се движиш с ниска скорост. та въпроса ми е....има ли лек за този проблем или да ги прежаля тези пари :)

мерси предварително :) поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на носачите е горе-долу толкова, даже това е цената само на частите, и то ако са неоригинални (а те се сменят по-често от оригиналните).

А за това, че тампоните не се сменят, вече са те излъгали- или нямат преса или не им се занимава или наистина са гола вода. Запази си твойте носачи и си смени само тампоните в сервиз,

където наистина са компетентни, във форума има избор.

П.С. Като купиш тампоните, мини през въпросния Бош да им ги покажеши да ги питаш, що се продават отделно, като не се сменят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на носачите е горе-долу толкова, даже това е цената само на частите, и то ако са неоригинални (а те се сменят по-често от оригиналните).

А за това, че тампоните не се сменят, вече са те излъгали- или нямат преса или не им се занимава или наистина са гола вода. Запази си твойте носачи и си смени само тампоните в сервиз,

където наистина са компетентни, във форума има избор.

П.С. Като купиш тампоните, мини през въпросния Бош да им ги покажеши да ги питаш, що се продават отделно, като не се сменят.

мерси за мненията колеги :hilezh:

разгледах препоръчаните сервизи и избора е огромен. може ли да ми препоръчате по конкретно някой, който ще си свърши работата коректно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично свърших тая работа в един сервиз в Горубляне, казва се Марио-ауто.

Горубляне, ул. Владичина ливада 7, до стадиона, 0888 974 851-собственика се казва Виктор, сервиза е като аптека ,правят ти колата, седиш, гледаш и питаш, хората всичко ти обясняват и се държат добре.

Първо отиди да ти прегледат колата какво точно е за смяна, за да си купиш предварително частите ако искаш. Виктор предлага да ти осигури (не помня каква марка), но аз предпочетох да си купя "Lemforder"(от D&N) макар,че мисля,че всичко е боклук ако не е оригинално. А оригиналното е много по-скъпо. Ще видим колко ще изкарат.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод скърцането пита ли ги дали е разбит шарнира на носача ??? ако е сменяй го , ако не е може да изкараш още дълго така - със смяна само на тампоните или ги гресирай леко ако те дразнят като скърцат - минах през този филм вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...