Jump to content

Горене на предпазител 30А?


se7en

Recommended Posts

Предпазителя се намира в кутийката над акумулатора, прикачвам снимка. Като купих колата си беше изгорял, смених го, после 1/2 седмици го преглеждах, нямаше проблеми... и вчера като погледнах, пак е изгорял... Някой има ли представа за какво е този предпазител, че нещо не мога да се ориентирам... всичко си ми работи, като изключим плафоните в купето за които бях питал, но така и никой не отговори...?!

post-4784-1212436163_thumb.jpg

post-4784-1212436163_thumb.jpg

Редактирано от se7en
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми горя най-левия на динамото 3 пъти и ме посъветваха че се сменя цялата кутийка,понеже неможе да се застопори здраво!(зависи дали само предпазителя е изгорял-при мен стопи и отгоре и отдолу кутийката) Обаче твоите ми се струват повече на брой от моите и определено незнам този кой е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай се да проследиш кабела какво захранва.

Имах такъв проблем с колата на жена ми. Предпазителя беше за вентилатора на радиатора и гореше непрекъснато при загряване на колата, докато не смазах двигателчето за перката.

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Кутията е фиксирана здраво, единствено капачето й не се захваща добре, но не мисля че е проблем... А за вентилаторите, още преди да я взема проверих перките дали се движат лесно, не ми се вярва да е от тях, но консуматора е голям.. с тия 30А... няма да е нещо смешно си мисля...

Редактирано от se7en
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...