Jump to content

При запотен заден прозорец....


milenic

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес валя много силен дъжд и ми се запотиха всичките прозорци,предния и страничния ги оправих долу горе с парното,но задния няма как,какво копче да натисна за да включа задните реотани?Колата ми е А3 97год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,днес валя много силен дъжд и ми се запотиха всичките прозорци,предния и страничния ги оправих долу горе с парното,но задния няма как,какво копче да натисна за да включа задните реотани?Колата ми е А3 97год.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да попитам друго ей така за бързо на задните ''врати ''има ли говорители или това е имитация само,защото не мога да махна мрежите да видя дали има говорители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не свири нищо там аз си сложих на кората ама не мога да отворя мрежата и за това питам да не е само имитация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да питам като вали защо като натиска копчето да духа на предния прозорец и ми пуска винаги климатика тоест снежинката и да го направя на по високи градуси пак я пуска.А за задната кора на А3 ката дали ще издържи 2 колони по масивни ? вижда ми се паянтава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не свири нищо там аз си сложих на кората ама не мога да отворя мрежата и за това питам да не е само имитация

По принцип има. Там са оригиналните колони от както е прозведена колата, но доста често ги махат и стоя само мрежата.

искам да питам като вали защо като натиска копчето да духа на предния прозорец и ми пуска винаги климатика тоест снежинката и да го направя на по високи градуси пак я пуска.А за задната кора на А3 ката дали ще издържи 2 колони по масивни ? вижда ми се паянтава

Можеш да направиш да духа само в предния прозорец със стрелката нагоре без да пускаш климатика (снежинката). За задната кора зависи колко са тежки колонките. Моите са много тежки и за една година два пъти счупиха пластмасата на която се захваща важенцето. Ти само си прецени, но се развалят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кората съм сложил блаупункт за 100 лева мнохо хубаво свирят и не са големи и тежки,а отпред свирят оригиналните и те се справят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за снежинката...включва се всеки път, защото отпотяването на стъклата /особено предното/ при сравнително чист филтър става за отрицателно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за снежинката...включва се всеки път, защото отпотяването на стъклата /особено предното/ при сравнително чист филтър става за отрицателно време.

Така е като пуснеш да духа с климатроника по бързо се отпотява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами съвсем нормално....въздуха идващ от изпарителя е сух, или с по-ниско съдържание на влага /която е кондензирала по студения изпарител/ и отнема запотяването по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре за лятото ще се включва снежинката като се запоти а зимата пак ли се включва?

Разбира се! Не е толкова важна температурата на въздуха а влажността му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...