Jump to content

Auto прибиране на огледалата


K4m3n

Recommended Posts

Някой има ли идея какви са вариантите за слагане на този механизми? :steinigung:

Голяма играчка ли е да се сложат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Някой колега, който е познава работата с Vag-Com нека да сподели дали огледата могат да се вържат към комфорт модула или изобщо дали може да се направи? Ако може как и на кои модели Audi?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Някой напреднал с електрониката няма ли да помогне :gmorning:

Колега всичко е възможно стига човек да иска и да намери човек ,който може да го направи,а гаранция има такива ама щи одерат кожата.Тва е тъпо което го казах де но все пак е така :bia: Друго мисля аз-как смяташ зимата при минус температури ,колко отваряния и затваряния ще издържи това?По нагоре гледам си написал че и ел.стъклата са така ,да ама ел.стъклата точно от това се чупят.Представи си зимата -10 навън,тя стояла цяла нощ и отключваш и остават така .... кво праим :) На мен на Б4-ката ми така си преебах дясното стъкло миналата зима.Първия мн студен ден излизам аз навън сутринта и си сядам и викам чакай да сваля стъклото че бях с цигара да не се омирисва докато загрее и натиснах два пъти и на втория имаше странен постепенно забавящ се шум и после не ме питай :hilezh:;) та тва ми е мнението на мен.Иначе ти желая успех все пак ако си решил наистина! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за къв чеп цялата тая мъка,след като имаш едно копченце да врътнеш преди да угасиш колата?Едно маааалко движенийце! :bia:

..........интересно колко ли калорийки ше изгориш връткайки въпросното бутонче............... :hilezh:

ееее братчед (K4m3n),ти от август месец досега ли я мислиш тая "екстра" бе :bia::gmorning:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен няма нужда прибирането да се прави при заключване.Просто ми се струва /като слушам звука при прибиране на огледалата - като на детска играчка :flipoff: /,че няма да издържат дълго при честото отваряне и затваряне.А след това - яко ??? :) .Единствено има смисъл ако алармата има допълнителен канал /повечето нови аларми имат/ той да се използва за тази цел.Иначе казано - при необходимост с натискане на бутон /или комбинация от бутони/ на дистанционното се активира доп.канал,който от своя страна активира огледалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Да зависи от алармата дали подържа допълнителен канал за комфорт функции- ето както на схемата - 3-ти канал.Огледалата от копченцето или от куплунга трябва да се свържат там.

Не съм го правил още но мисля, като се пооправи времето малко да го пробвам :steinigung:

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Да зависи от алармата дали подържа допълнителен канал за комфорт функции- ето както на схемата - 3-ти канал.Огледалата от копченцето или от куплунга трябва да се свържат там.

Не съм го правил още но мисля, като се пооправи времето малко да го пробвам :bia:

То хубаво на трети канал, ама кое от трите неща които са закачени там да махна, като всички са ми важни? Или може повече от три неща да се връзват?

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той импулса си е един ,който се подава от алармата. Това е "-".Според мен няма значение колко са включените функции. Само незнам дали трябва да се разделят с диод, защото да не се получи ,като вдигаш стъклата да ти се прибират и гледалата........... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...