Jump to content

Audi A4(B5) Avant vs Mercedess C-klasse


Recommended Posts

Пич разбирам да не карах А4 та да ми ги разправяш тия глупости и да ме правиш на глупак!

Пич, нямам никаква сметка да те лъжа ! Когато купих А6- цата преди 3 г. и половина и смених първо накрайниците че само те бяха отишли , сложих Феби .....не минаха и 10 к и пак бяха за смяна , после сложих Делфи (Локхийд) бях минал 20 к а нямаше никаки проблеми с тях ! Тогава ми се разтропаха носачите и понеже бях доволен от Делфи реших да сложа същата марка носачи ...та до днес !

От тогава съм сменял още веднъж само накрайници !!!

Ако караш през дупките сигурно ще сменяш доста често носачи, моя маршрут е предимно Монтана - Пловдив .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ... ма си сменял нали?

А аз на мерцедеси досега окачване не съм правил, а обичам да си карам баш у дупките и да си качвам бордюри с 40 - естествено като карам аудито знам че това е невъзможно без да се разпадне и ми ставя гадно като ме изпревари некой пенсионерски мерцедес с 200 :stupid: и се бием по главата що и аз не съм с мойто меро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ... ма си сменял нали?

А аз на мерцедеси досега окачване не съм правил, а обичам да си карам баш у дупките и да си качвам бордюри с 40 - естествено като карам аудито знам че това е невъзможно без да се разпадне и ми ставя гадно като ме изпревари некой пенсионерски мерцедес с 200 :stupid: и се бием по главата що и аз не съм с мойто меро.

И що си у тоя клуб като толкова плюеш Ауди, и що караш Ауди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо скъпи мерджаните бате затуй.

Нищо бре, ти ще избиеш разликата в цената от поддръжката на трошливите Аудита, нали Мерца хич не се троши :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...